» » » Михайло Папієв відвідав освітні заклади Глибоччини
Інформація
  • Переглядів: 1220
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-10-2012, 12:34
10-10-2012, 12:34

Михайло Папієв відвідав освітні заклади Глибоччини

Категорія: Навігація / Новини

Керівник крайової виконавчої влади Михайло Папієв з нагоди відзначення Дня працівника освіти побував п’ятницю на святковій лінійці у Коровійській загальноосвітній школі. Голова облдержадміністрації також перевірив якість виконаних робіт з утеплення фасаду та перекриття навчального закладу.
«Глибоцький район є показовим, позаяк саме тут впроваджуються проекти цільових екологічних (зелених) інвестицій у соціальній сфері Кіотського протоколу. Усього це 14 об’єктів, з яких 12 – у загальноосвітніх навчальних закладах та 2 - на об’єктах охорони здоров’я», - зазначив Михайло Папієв.
Загальна вартість проектів, за словами голови облдержадміністрації, становить понад 37 млн. грн. Ці кошти використовуються на заміну покрівлі, вікон та дверей, утеплення та ремонт фасадів соціальних об”єктів. «Тільки у Коровійській загальноосвітній школі освоєно понад 4 млн. гривень. За останні роки таких значних капіталовкладень та інвестицій ані в навчальний заклад, ані загалом в освітянські заклади району ще не було», - зазначив очільник області. Михайло Папієв також повідомив, що зараз у Глибоцькому районі ведеться будівництво дошкільного навчального закладу в селі Опришени, завершуються роботи у с.Станівці та триває будівництво нової Йорданештської школи.
У переддень професійного свята вчителів голова облдержадміністрації привітав педагогів Коровійської школи з їх професійним святом: «Дякую за невтомну працю, за великий талант і служіння покликанню сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Хай завжди щедрою на сходи буде ваша освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача».
«У Глибоцькому районі приділяється особлива увага забезпеченню рівного доступу до освіти вже в дошкільному віці, створюються належні умови для функціонування, збереження та розширення мережі дошкільних навчальних закладів», - сказав сьогодні, 5 жовтня, голова облдержадміністрації Михайло Папієв на урочистому відкритті додаткової четвертої групи в дошкільному навчальному закладі у селі Тереблече.
Розширення дошкільних навчальних закладів - ще один крок на шляху вирішення проблеми охоплення дітей дошкільного віку відповідною освітою, підкреслив керівник крайової виконавчої влади. «Саме у цих стінах в малечі з'являться перші друзі-однолітки, а також вихователі, які допоможуть дітям пізнати цей світ, - сказав Михайло Папієв – Дошкільна освіта, на моє переконання, надзвичайно важлива, позаяк саме у дитсадку дітвору вчать писати, читати, рахувати, а тому у перший клас вони підуть добре підготовленими». Голова облдержадміністрації додав, що усе зроблене - результат наполегливої співпраці обласної, районної влади і територіальної громади.
Він подякував усім, хто долучився до відкриття групи у Тереблеченському дитячому садку, побажав діткам світлого майбутнього та успішного навчання. «Нехай у новому дошкільному закладі буде тепло і сонячно, а маленьким його мешканцям – затишно і привітно», - резюмував керівник обласної державної адміністрації.
Керівник крайової виконавчої влади підкреслив, що таких капіталовкладень в освітню галузь району ще ніколи не було. «З приємністю хочу відзначити, що в одній з найбільших шкіл Глибоччини – Кам’янській - згідно з загальнодержавною програмою «Питна вода України» встановлено бювет для потреб дітей, завдяки чому більше тисячі школярів вживатимуть чисту та профільтровану воду, - сказав Михайло Папієв. - Але поряд з досягненнями знаємо і про ваші проблеми. Це, насамперед, заміна котлів для нормального функціонування закладу в осінньо-зимовий період. Переконаний, що спільними зусиллями ми вирішимо й це питання».

Михайло Папієв відвідав освітні заклади Глибоччини
Михайло Папієв відвідав освітні заклади Глибоччини
Михайло Папієв відвідав освітні заклади Глибоччини
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше