» » » Відбувся відкритий Кубок області зі спортивного туризму „Кубок друзів”
Інформація
  • Переглядів: 1211
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-10-2012, 10:39
9-10-2012, 10:39

Відбувся відкритий Кубок області зі спортивного туризму „Кубок друзів”

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

З 4 по 7 жовтня 2012 року відбувся відкритий Кубок області зі спортивного туризму „Кубок друзів” (пішохідний). Змагання проходили на території лісового масиву турбази „Черемош” в м.Вижниця Чернівецької області.
На урочистому відкритті Кубку учасників змагань вітали: головний тренер збірної команди Чернівецької області зі спортивного туризму, головний суддя змагань – Гуляєв Артем Вікторович, представники та члени гірської комісії осередку федерації спортивного туризму України в Чернівецькій області та Вижницької райдержадміністрації.
На Кубок прибуло 6 команд з Новоселицького, Вижницького та Сокирянського районів. Збірну команду ОЦТКЕУМ представляли: Олег Кіс, Вілен Погосян, Євген Фештрига та Валентин Мангер. Представником, тренером та учасником команди була методист ОЦТКЕУМ – Кіс А.В.
До програми змагань входили дистанції: „Смуга перешкод” (командна, особиста) ІІ-ІV класу, що передбачала подолання 8 спортивних етапів (переправа по мотузці з перилами, дюльфер, підйом по схилу, траверс схилу з альпенштоком, навісна переправа, траверс схилу, переправа по колоді через яр, підйом спортивним способом).
Всі дистанції складалися з 4 блоків. Учасники самостійно обирали кількість та складність технічних етапів для проходження дистанції дотримуючись мінімального набору балів та умов певного класу дистанції. Команда ОЦТКЕУМ з усіх запропонованих видів складності заявилась на найвищий – ІV. Новим та результативним був досвід проходження етапу – переправа по колоді через яр з самонаведенням колоди та перил.
У забезпеченні об’єктивного, неупередженого, кваліфікованого суддівства брали участь працівники ОЦТКЕУМ: заступник директора з АГЧ – В.В.Меленко та керівник гуртків – І.Є.Козлов.
За результатами змагань команда ОЦТКЕУМ виборола: І місце на дистанції „Смуга перешкод” (командна), І місце в загальному заліку на дистанції „Смуга перешкод” (особисто-командна) та І загальнокомандне місце на відкритому Кубку області зі спортивного туризму „Кубок друзів”.
Окремо за підсумками особистої дистанції серед юнаків учасники команди ОЦТКЕУМ: Фештрига Євген здобув І місце, Мангер Валентин – ІІ місце , Кіс Олег – ІІІ місце. У особистому заліку серед дівчат учасниця команди Кіс Аліна виборола ІІІ місце.
Стрімкі схили лісового масиву Вижницького національного парку слугували не лише місцем змагань, а й місцем активних і напружених тренувань учасників збірної команди області до майбутніх Чемпіонатів та Кубків України зі спортивного туризму.
Головна суддівська колегія підготувала для учасників фізично виснажливі та цікаві дистанції, де можна було перевірити та підвищити рівень своєї технічної туристської майстерності.
Учасники команди ОЦТКЕУМ, безсумнівні чемпіони цих змагань, були нагороджені грамотами, медалями, перехідним Кубком та грошовою винагородою.

Відбувся відкритий Кубок області зі спортивного туризму „Кубок друзів”
Відбувся відкритий Кубок області зі спортивного туризму „Кубок друзів”
Відбувся відкритий Кубок області зі спортивного туризму „Кубок друзів”
Відбувся відкритий Кубок області зі спортивного туризму „Кубок друзів”
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше