• Автор: Moderator
  • Дата: 1-10-2012, 15:56
1-10-2012, 15:56

Категорія: Навігація / Новини

Міністерство освіти і науки України спільно з ЦК профспілок працівників освіти і науки України провели VІІ Кубок зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки України, що відбувався з 26 по 30 вересня 2012 року поблизу села Воробіївка Немировського району Вінницької області.
На Кубок України прибуло 15 збірних команд.
Цікавою і різноманітною була програма змагань. Організатори запропонували учасникам випробування на дистанціях:
- пішохідний туризм - „Смуга перешкод” (командна), „Похід-Крос”(командна дистанція довжиною 8,5 км) ІІІ-VI клас складності;
- водний туризм – коротка дистанція “Слалом”, “Довга гонка екіпажів” (змагання відбувалися на двомісних байдарках, довжина гонки 3 км) ІІ клас;
- велосипедний туризм – Комплексна дистанція (фігурне водіння, тріал, велокрос) та дистанція “Велосипедне ралі ” (протяжність 20 км) ІІ клас.
Крім спортивної частини змагань учасники мали нагоду проявити себе у Конкурсній програмі, що складалася з конкурсів:
– туристських бівуаків;
– художньої самодіяльності;
– фотознімків на туристську тематику.
Чернівецька область здобула 4 місце у загальнокомандному заліку.
Учасники збірної команди Чернівецької області посіли І місце у загальному заліку з водного туризму – керівники гуртків Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Чорней Дмитро, кандидат в майстри спорту з водного туризму та Кирилюк Вадим, майстер спорту. Бронзовими призерами України серед освітян з велосипедного туризму стали керівники гуртків Олег Кіс (Сторожинецький район) та Олег Кілінський (обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді).
У конкурсі художньої самодіяльності наша команда виборола І місце, у конкурсі туристських бівуаків – ІІ, у конкурсі фотознімків на туристську тематику – ІІІ місце.
З жалем розставалися педагоги, а в серцях народжувалися надії на нові зустрічі, подорожі та враження.

Участь команди Чернівецької області у  VIІ Кубку зі спортивного туризму серед працівників  освіти і науки України