Інформація
  • Переглядів: 1083
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-09-2012, 13:15
27-09-2012, 13:15

Впровадження нової програми

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 27 вересня 2012 року, в приміщенні ЧОЦЕВ «Юність Буковини» відбувся семінар-нарада «Основні підходи до впровадження нової програми з української мови, як державної для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з румунською мовою навчання». На нараді було презентовано навчальну програму з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з румунською мовою викладання. 1-4 класи. На нараді були присутні: керівник творчого колективу з розроблення програми – Ольга Хорошковська, завідувач лабораторії навчання української словесності Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України; Емілія Бабин, завідувач відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА; Світлана Боднарюк, начальник Чернівецької філії Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНМСУ; вчителі початкових класів шкіл з навчанням мовами національних меншин.
Ознайомлюючи присутніх з новою програмою з української мови, як державної для учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл області з румунською мовою навчання, Ольга Назарівна зазначила: «Основна мета початкового навчання української мови як державної у ЗНЗ з румунською мовою викладання полягає у формуванні комунікативної компетентності учнів з урахуванням їхніх можливостей та інтересів. Головними завданнями Програми є: створення позитивної мотивації до опанування української мови; формування умінь і навичок з усіх видів мовленнєвої діяльності; засвоєння елементарних знань про найважливіші мовні одиниці української мови, необхідні й достатні для формування комунікативного мовлення; доручення учнів-румун до культури українського народу; інтелектуальний, моральний, соціокультурний, естетичний розвиток учнів».
Після обговорення Марією Одинак, завідувачем НМЦ безперервної освіти ІППО Чернівецької області спільно з учасниками семінару-наради було підведно підсумки роботи.
Довідка: Програму розроблено на основі Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженим постановою Кабінетів Міністрів України від 20.04.2011 року №462 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти».
Програма відповідає змістовим лініям, що визначені Державним стандартом: мовленнєвій, мовній, соціокультурній, які є взаємозалежними, взаємопов’язаними й спрямованими на формування ключових і предметних компетентностей.
Впровадження нової програмиВпровадження нової програмиВпровадження нової програмиВпровадження нової програмиВпровадження нової програмиВпровадження нової програми

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше