Інформація
  • Переглядів: 1327
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-09-2012, 13:41
24-09-2012, 13:41

Особливий день в житті дошкілля Купського НВК

Категорія: Новини / Заклади дошкільної освіти області

Суспільство з кожним роком звертає все більше уваги на розвиток дошкілля і на дошкільне дитинство в цілому. Акцент в підтримці розв’язання проблем, підняття рівня якості дошкільної освіти, престижності професії педагога дошкільного навчального закладу ставиться під час проведення загальнонаціонального Дня дошкілля.
Дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. В цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя , його терпіння , уваги до унікального та своєрідного внутрішнього світу малюка. За допомогою вихователя і всіх працівників дошкільних закладів залежить розвиток кожного дошкільника, та за їхньою допомогою діти пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити рідний край, традиції, берегти свою Батьківщину.
21 вересня 2012 в дошкільному підрозділі Купського НВК вперше відзначили День дошкілля. Тут зібралися всі працівники закладу, діти, батьки.
Працівників садка привітав директор НВК К.В.Богданюк, який подякував педагогам за почесну і відповідальну справу у вихованні найменших жителів села. Він підкреслив, що в дитячому садку діти роблять перші кроки в світ, вперше батьки довіряють вихователям, помічникам вихователів, кухарям найдорожче в світі, - улюблене дитя , і щасливі коли працівники дошкільної освіти виправдовують їх надії. У виступі прозвучали слова вдячності на адресу обслуговуючого персоналу, батькам які мали змогу в цей день бути в ролі працівників садка під час години самоврядування і на особистому досвіді відчути хвилюючі моменти життя педагога-дошкільника. Костянтин Васильович вручив вихователям і дітям невеличкі подарунки.
До свята влаштували виставку малюнків «Щаслива дитина – щаслива родина» та творчі роботи гуртка вишивання бісером «Майстриня», керівник Дущак М.Г. Діти та їхні батьки з захопленням розглядали всі роботи.
Закінчилось свято капусником « У колі друзів». Так непомітно промайнув час, але залишилось назавжди тепло і радість від справжнього свята для душі , що зміцнює співдружність.

Марія Дуган – методист дошкільного підрозділуОсобливий день в житті дошкілля Купського НВК
Особливий день в житті дошкілля Купського НВК
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (14)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше