Інформація
  • Переглядів: 2987
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-09-2012, 09:14
24-09-2012, 09:14

«Хай буде мир на всій Землі»

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

Вже стало доброю традицією для вихованців гуртка художньо-сценічного слова “Паросток” Чернівецького обласного центру естетичного виховання “Юність Буковини” відзначати щорічно Міжнародний день миру, ухвалений Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.
З цією метою 20 вересня 2012 року у фойє першого поверху “Юності Буковини” відбувся виховний захід під гаслом ”Хай буде мир на всій Землі”.
У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається кров – це свято особливо важливе.
Приєднавшись до ініціативи діяльності Організації Об’єднаних Націй, виховний захід привернув увагу дітей та дорослих до підтримки спрямованої на мир в усьому світі. Разом з вихованцями гуртка художньо-сценічного слова та їх керівником Інною Іванівною Москаль у святі взяли участь педагогічний колектив, батьки та вихованці гуртків нашого закладу “Шарм”(керівник Л. Кірнадз), “Арт-клас”(керівник О. Волошенюк), “Живопис”(С. Боднарюк).
У проведенні святкового заходу взяли участь солісти зразкового художнього колективу вокального гуртка “Шарм” Іринка Олійник, Артем Паучек, Настя Ляшук. Гуртківці образотворчих студій внесли свою частку, вони презентували свої творчі роботи, в яких передали свої почуття сприйняття миру. Вихованці гуртка художньо-сценічного слова “Паросток” декламували вірші присвячені миру, щасливому дитинству, наголошували на збереженні спокою, голубого неба, призивали дорослих до захисту їх світлого майбутнього.
Проведення цього заходу стало можливістю об’єднати всіх присутніх до справи добра, радості, миру на нашій планеті, сприяло вихованню та формуванню у дітей патріотичних та загальнолюдських цінностей.
Символічним став дзенькіт “Дзвіночка миру”, який є невід’ємною традицією у проведенні цього свята, адже сповіщає всім про необхідність збереження миру.
На завершення заходу, на майданчику біля Центру, діти відпустили у мирне буковинське небо різнокольорові кульки, з побажаннями миру та щасливого дитинства всім дітям на планеті Земля.

«Хай буде мир на всій Землі»
«Хай буде мир на всій Землі»
«Хай буде мир на всій Землі»

«Хай буде мир на всій Землі»
«Хай буде мир на всій Землі»
«Хай буде мир на всій Землі»
«Хай буде мир на всій Землі»
«Хай буде мир на всій Землі»
«Хай буде мир на всій Землі»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше