» » » Відбулося засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми
Інформація
  • Переглядів: 1374
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-09-2012, 08:58
24-09-2012, 08:58

Відбулося засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 24 вересня 2012 року, за участі заступника голови облдержадміністрації Віталія Темерівського, відбулося засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми.
На порядку денному розглядалося питання – «Політика України у сфері протидії торгівлі людьми. Чинне законодавство України щодо забезпечення Національної та регіональної політики у сфері протидії торгівлі людьми. Механізми впровадження взаємодії Національних та місцевих державних структур у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми», доповідала Ельвіра Мручковська – голова Чернівецького обласного молодіжного громадського об’єднання «Сучасник».
Ельвіра Миколаївна відзначила, що: «Великим кроком вперед у вирішенні цієї проблеми стало прийняття в другому читанні 20.09.2011 Закону України «Про протидії торгівлі людьми» Метою прийняття Закону України «Про протидію торгівлі людьми» є визначення шляхів законодавчого врегулювання питання протидії торгівлі людьми, мінімізації її наслідків через установлення відповідних організаційно-правових засад, повноважень органів виконавчої влади, визначення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, порядку надання допомоги таким особам».
За словами Ельвіри Мручковська в Законі України «Про протидію торгівлі людьми» визначено: основні напрями реалізації державної політики, спрямованої на протидію торгівлі людьми; повноваження органів виконавчої влади під час здійснення заходів з протидії торгівлі людьми; механізм запобігання торгівлі людьми, боротьби з нею, надання допомоги та захисту постраждалим особам; права постраждалих від торгівлі людьми осіб, які звернулися за допомогою; засади міжнародного співробітництва у сфері протидії торгівлі людьми; посилення відповідальності за правопорушення, пов'язані з торгівлею людьми.
«Чернівецька область причетна до творення єдиного механізму повернення постраждалих від торгівлі людьми. Проект «Розбудова національного механізму перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми в Україні» реалізовувався в двох областях – Донецькій та Чернівецькій. Результатом реалізації проекту є вироблення чіткої системи послуг з реабілітації та реінтеграції осіб, постраждалих від торгівлі людьми в Україні, із залученням потенціалу державних установ і неурядових організацій.
Варто наголосити на тому, що наша область в даному напрямку роботи є передовою серед інших областей держави. Завдяки плідній та злагодженій співпраці між всіма відповідними службами – ми досягаємо позитивного результату.
В рамках реалізації проектних завдань було здійснено ряд позитивних кроків. «Сучасник» продовжує навчати наших державних службовців, які працюють в напрямку протидії торгівлі людьми. Тренінги для тренерів пройшли у місті Чернівцях та Кіцманському районі, заплановано у Нвоселицькому, Сторожинецькому, Глибоцькому, Герцаївському, Хотинському районах», – підкреслила голова Чернівецького обласного молодіжного громадського об’єднання «Сучасник».
Під час засідання розглядалися питання: «Про роль дорадчого органу в механізмі взаємодії суб’єктів надання статусу та допомоги постраждалим від торгівлі людьми» доповідала головний спеціаліст управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Аннин; «Про Механізм надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми в Чернівецькій області (нормативне забезпечення виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року № 783 Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Чернівецькій області)», доповідала голова Чернівецького обласного молодіжного громадського об’єднання «Сучасник»
Ельвіра Мручковська.
В результаті засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми було прийнято ряд відповідних рішень, які після доповнення та доопрацювання ви зможете переглянути на нашому сайті.


Відбулося засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми
Відбулося засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми
Відбулося засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми
Відбулося засідання Обласної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше