» » » Михайло Папієв: Мені б хотілося, щоб якомога більше молодих людей долучилося до реалізації проектів
Інформація
  • Переглядів: 831
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-09-2012, 15:34
18-09-2012, 15:34

Михайло Папієв: Мені б хотілося, щоб якомога більше молодих людей долучилося до реалізації проектів

Категорія: Навігація / Новини

Виступаючи на засіданні Ради з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій в Чернівецьку область, голова облдержадміністрації Михайло Папієв звернув увагу на значну зацікавленість студентської молоді інвестиційно-фінансовою підтримкою малого бізнесу. За його словами, це було особливо помітно при підбитті підсумків студентського конкурсу «Марафон бізнес-ідей».
Ініціатором проекту створення туристичного оператора «Сім чудес Буковини» є студентка 4-го курсу Чернівецького торгово-економічного інституту Валентина Чернівчан - на реалізацію свого проекту вона отримає 60 тис. грн., частка фонду у новому підприємстві складе 35%. Проект з виробництва органічних добрив із харчових відходів розробив студент 3-го курсу Буковинської державної фінансової академії Сергій Палагнюк - на реалізацію своєї бізнес-ідеї він отримає 80 тис. гривень, частка фонду у новому підприємстві складе 40%.
Звертаючись до присутніх, голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ підкреслив, що головна мета інвестиційного фонду «Буковина» – підтримка та розвиток малого і середнього бізнесу Чернівецької області досягнута, позаяк усі проекти буду реалізовуватись на території буковинського краю. «Задля більшої ефективності і перспективності інвестиційного фонду я збільшую у ньому свою частку і додаю ще 5 млн. гривень для реалізації майбутніх проектів, які зроблять Чернівецьку область ще успішнішою та привабливішою», - сказав у заключному слові Дмитро Фірташ.
Михайло Папієв додав, що на реалізацію проектів загалом в бюджеті Фонду є тепер майже 7 млн. гривень. «Мені б хотілося, щоб якомога більше молодих людей долучилося до реалізації проектів», – сказав керівник крайової виконавчої влади. Він закликав підприємців краю підтримати ініціативу Дмитра Фірташа і стати інвесторами інвестиційного фонду «Буковина».скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше