» » » Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»
Інформація
  • Переглядів: 1044
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-09-2012, 15:15
18-09-2012, 15:15

Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 18 вересня, у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича відбулося засідання ради з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій в Чернівецьку область за участь голови облдержадміністрації Михайла Папієва та голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа. На засіданні розглядалися перші інвестиційні проекти чернівецьких підприємців, які отримали кошти на створення та розвиток бізнесу від інвестиційного фонду з підтримки малого та середнього підприємництва «Буковина».
За чотири місяці роботи інвестиційного фонду з підтримки малого підприємництва надійшло 76 заявок на фінансування бізнес-проектів від підприємців. Про це повідомив голова облдержадміністрації Михайло Папієв на засіданні Ради.
Створення фонду «Буковина» ініціював голова Федерації роботодавців України, голова Ради директорів Групи компаній Group DF Дмитро Фірташ під час зустрічі з бізнесменами в Чернівцях в лютому 2012 року. В основу роботи фонду «Буковина» покладено досвід Університету Кембриджу, де вже більше 40 років ініціативи студентів та молодих вчених успішно підтримують три фонди.
Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля» і здійснює пільгове кредитування проектів у всіх секторах економіки. Капітал в управлінні фонду становить 3 млн. гривень. Всі отримані кошти від успішно реалізованих проектів фонд «Буковина» направить на фінансування нових пропозицій підприємців.
Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»Інвестиційний фонд «Буковина» нині єдиний в Україні фонд, який фінансує розробку перспективних ідей «з нуля»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше