» » » Ми повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволення
Інформація
  • Переглядів: 1679
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-09-2012, 14:04
18-09-2012, 14:04

Ми повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволення

Категорія: Навігація / Новини

Ми повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволення
Сьогодні, 18 вересня 2012 року, за участі Любові Тарангул, заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА проведено інструктивно-методичну нараду-семінар завідувачів РМК/ММК, керівників ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, ПТНЗ, шкіл інтернатів, спеціалізованих шкіл, позашкільних закладів, які відповідають за організацію та проведення атестації педагогічних кадрів з проблеми «Організація та проведення атестації в 2012/2013 навчальному році: проблеми та перспективи».
«Формування вчителя як творчої особистості, здатної до створення якісно нового, значущого в плані педагогічної діяльності – одне з найважливіших завдань атестації», – зазначила під час виступу Любов Миколаївна.
За словами заступника директора Департаменту, атестація педагогічних працівників області у 2011/2012 навчальному році проводиться відповідно до ст. 54 Закону України «Про освіту», вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 14.12.2010 № 1255/18550, Положення про психологічну службу системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02.07.2009 № 616, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 23.07.2009 за № 687/16703.
«Потрібно виключити суб’єктивний фактор під час атестації педагогічних працівників. Ми повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволення. Нагадую, що атестуватися мають право тільки ті педагогічні працівники, які пройшли курси підвищення кваліфікації при ІППО ЧО», – наголосила Любов Тарангул.
Вагоме значення при реалізації навчально-виховного процесу в закладі освіти має особистість педагога, його професійний стан і компетенції, якими він володіє. Отже, актуальним стає створення системи розвитку професійної компетентності вчителів. Дієвим важелем у виконанні цього завдання є атестація, що покликана вивчати й узагальнювати досвід роботи, спонукати до безперервної освіти та корекції подальшої діяльності з метою підвищення фахової компетентності та результативності роботи.
Під час наради розглядалися також питання: «Реалії та перспективи підвищення кваліфікації педагогічних працівників, як основної умови проходження атестації» – Іван Климюк, заступник директора з навчальної роботи ІППО ЧО; «Аналіз проведення атестації педагогічних працівників у освітніх закладах області відповідно Типового положення про атестацію педагогічних працівників» – Марія Володимирівна Бальон, методист ІППОЧО; «Вимоги до оформлення нагородних матеріалів за наслідками атестації» – Дмитро Ілліч Марку, заступник начальника управління, начальник відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.
Після чого було прийнято рекомендації та дано доручення відповідним працівникам.
Ми повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволенняМи повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволенняМи повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволенняМи повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволенняМи повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволенняМи повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволенняМи повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволенняМи повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволенняМи повинні чітко дотримуватися умов проведення атестації, щоб результат не викликав ні в кого невдоволенняскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (45)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше