Інформація
  • Переглядів: 1129
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-09-2012, 10:14
17-09-2012, 10:14

Настав урочистий осінній день

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

14 вересня 2012 року відбулося відкриття навчального року в Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.
Свято відкрив директор Обласного центру науково-технічної творчості Петро Плешко: «Шановні юні техніки, вихованці, педагоги, керівники гуртків, та гості! Вітаю вас із початком навчального року. Ви приходите до нас з доброї волі та за вподобаннями. Нам приємно, що ви прийшли і залишаєтесь з нами. Ми зробимо все, щоб вам було цікаво та весело».
Також Петро Денисович зазначив, що від нового навчального року чекає покращення досягнутих результатів, нових перемог, масового залучення дітей до занять у гуртках та покращення умов для всебічного розвитку вихованців.
Протягом літа педагоги добре відпочили, набралися сил, бадьорості, творчого натхнення. І сьогодні, з радістю знову зустрічаються із своїми вихованцями у новому навчальному році.
Гордість Центру – багаторазові Чемпіони України з картингу. Керівник гуртка - Заслужений працівник освіти України Миронов Володимир Іванович.
Всіх, хто любить «фізику і лірику», електротехніку, танці та пісні об’єднав у своєму гуртку «Електротехніки» Карбанов Анатолій Васильович.
У цьому навчальному році продовжують активно, ініціативно, енергійно працювати гуртки юних дизайнерів – керівник Шах Марія Семенівна та юних гончарів - керівники Тетяна Дутчак та Галина Хмель – переможці обласних конкурсів та змагань.
Тих, хто бажає поглибити свої знання з математики, навчитися розв’язувати цікаві та складні задачі, підготуватися до тестування, запрошує до себе в гурток «Математика для допитливих», його керівник Плотнікова Інна Дмитрівна.
Керівники: Тетяна Спориніна, Любов Рибалка, Діана Українець та Олександр Тархов запрошують усіх бажаючих поринути у глибини віртуальних світів.
Гурток радіотехніки багато років працює під керівництвом Відмінника освіти, педагога, нагородженого нагрудним знаком Антона Макаренко, методиста обласного центру науково-технічної творчості Василя Нікуліци. Він доклав немало зусиль, щоб розкрити своїм вихованцям чарівний світ техніки і вони віддячили йому активною працею.
Кожен навчальний рік повен цікавих і урочистих подій – змагання, конкурси, миті перемог і прикрих поразок – все це хочеться зберегти не тільки у власних спогадах, а й у вигляді фото та відеоматеріалів. Всі, хто пізнає красу навколишнього світу через об’єктив фото або відеокамери, зібрались у гуртку «Юний фотоаматор» та фотостудії «Веселка», які працюють під керівництвом справжніх професіоналів, Кушніра Анатолія Миколайовича та Терлецького Василя Кризонтовича.
Роботами вихованців фотогуртків оформлені всі приміщення Центру.
Уже другий рік в Центрі працює гурток «Основи робототехніки». Його керівник Нагорний Василь Михайлович разом зі своїми вихованцями успішно втілює у життя мрію про штучний інтелект. У цьому навчальному році вихованці гуртка обов’язково приймуть участь у Чемпіонаті України з робототехніки.
Вихованці гуртка «Юний конструктор», який працює під керівництвом Олександра Грищенка зарекомендували себе як творчі особистості та професіонали. Вони вже готові рятувати світ з допомогою власного супермена та заселити цілу планету «Шелезяка» роботами різних конструкцій. Роботи вихованців цього гуртка високо оцінило журі Всеукраїнської виставки «Наш пошук і творчість, тобі, Україно!», їх автори були нагороджені путівками в Міжнародний дитячий центр «Артек».
Активно працює в Центрі гурток трасового автомоделювання. Його вихованці разом з керівником майстром спорту Віктором Токарюком створили міні-трасу для проведення показових виступів автомоделістів в районних закладах освіти та оздоровчих таборах, а також для організації роботи гуртка трасового моделювання у профільній зміні табору «Лунка».
Уже багато років з любов’ю плекає юні таланти керівник гуртка «Юних дизайнерів» Людмила Новікова. І хоча цей гурток працює на базі школи №28, майже на протилежному кінці міста, але ми – одна дружна родина!
Крім гуртка дизайнерів на базі ЗОШ №28 працює гурток «Юний економіст», навчання в якому допомогло багатьом старшокласникам стати гідними студентами економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.
Ірина Чернега, заступник директора з НВР Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді розповіла, що цьогоріч заклад також співпрацюватиме з «Чернівецьким обласним навчально-реабілітаційним центром №1», «Багатопрофільним ліцеєм для обдарованих дітей», Чернівецькою спеціальною загальноосвітньою школою №3 та Чернівецькою спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом №2 для слабочуючих дітей.
Вихованцям гуртків побажали натхнення та нових досягнень.

Настав урочистий осінній день
Настав урочистий осінній день
Настав урочистий осінній день
Настав урочистий осінній день
Настав урочистий осінній день
Настав урочистий осінній день
Настав урочистий осінній день
Настав урочистий осінній день
Настав урочистий осінній день
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше