» » » День фармацевтичного працівника у Буковинському державному медичному університеті
Інформація
  • Переглядів: 1095
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-09-2012, 15:19
14-09-2012, 15:19

День фармацевтичного працівника у Буковинському державному медичному університеті

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

14 вересня вся фармацевтична галузь України святкує професійне свято, з цієї нагоди напередодні у Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевта та Дня фармацевтичного факультету. В гостинній залі палацу «Академічний» зібралися провідні фахівці фармацевтичної галузі Буковинського краю, викладачі університету і, безперечно, ті, хто нещодавно обрав цю благородну професію своєю життєвою стежкою – студенти фармацевтичного факультету.
З вітальним словом до присутніх звернувся професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків БДМУ, який вручив почесні грамоти та подяки викладачам, кращим студентам, керівникам аптечних закладів міста й області.
Яскравий концерт, підготовлений викладачами та студентами факультету, був проведений у кращих мистецьких традиціях університету. На завершення виступив доцент Петро Присяжнюк, декан фармацевтичного факультету, який привітав присутніх зі святом і подякував усім учасникам за чудове дійство.
До слова, фармацевтичному факультету Буковинського державного медичного університету цьогоріч виповнилося вісім років, і сьогодні – це повноцінна складова вищої медичної школи європейського зразка. До складу факультету входить сім кафедр; щорічно оновлюються та вдосконалюються науково-методична та матеріально-технічна бази; у структурі факультету знаходяться науково-дослідна ділянка для вирощування лікарських рослин, навчально-виробнича аптека, яка має ліцензію на виготовлення ліків та роздрібну торгівлю лікарськими засобами.
Підготовка фахівців на факультеті здійснюється за спеціальностями – «Фармація» освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст» та «бакалавр» і «Клінічна фармація» освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»; є очна та заочна форми навчання. Значна кількість студентів заочної форми здобувають уже другу вищу освіту. На сьогодні фармацевтичну освіту в університеті здобувають на очній та заочній формах навчання 450 студентів.
Випускники фармацевтичного факультету Буковинського державного медичного університету працюють у лікувально-профілактичних установах, у лабораторіях судмедекспертизи, клінічних лабораторіях, завідувачами аптек, викладачами та керівниками освітніх закладів в області та за її межами.

За матеріалами прес-служби БДМУ


День фармацевтичного працівника у Буковинському державному медичному університеті
День фармацевтичного працівника у Буковинському державному медичному університеті
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше