» » » Урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спорту
Інформація
  • Переглядів: 1448
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-09-2012, 18:43
6-09-2012, 18:43

Урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 6 вересня 2012 року, у Малій залі засідань Чернівецької ОДА за участі Віталія Темерівського, заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації, відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
На зібранні також були присутні: М.Я.Борець, керуючий справами виконавчого апарату Чернівецької обласної ради; П.Я.Ротар, заступник чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради; В.П.Омельянчук, заступник голови Чернівецького обласного відділення національного олімпійського комітету України; Л.М.Тарангул, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; А.Ф. Швець, начальник управління фізичної культури та спорту, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; К.К.Жукотинський, начальник Чернівецького обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та інші почесні гості.
У вітальному слові Віталій В’ячеславович зазначив: «Шановна буковинська спортивна громадо, на передодні свята хочеться привітати всіх вчителів фізичної культури, тренерів та спортивних організацій. Цей рік надзвичайно важливий, оскільки відбулись тридцяті Олімпійські ігри в Лондоні на яких були чотири представники від Чернівецької області. Це дуже приємно. Бажаю вам натхнення, здоров’я, успіхів та нових перемог.»
Любов Миколаївна зазначила: «З початком осені ми відзначаємо не тільки професійне свято, а й свято всіх людей. Тому що здоров’я, фізкультура і спорт мають безпосереднє відношення до кожної людини, до кожної сім’ї, до кожної дитини починаючи з садочка і до старшого віку. Чернівецька ОДА, Чернівецька обласна рада, містка рада та Департамет щиро здоровлять всіх громадян нашої держави і нашого краю з професійним святом».
Кращих представників фізкультурної галузі нашої області нагородили нагородами та почесними грамотами. Серед них Буковинські олімпійці: Іван Гешко (легка атлетика, 2000, 2004, 2008 р.р.); Ліна Герасименко (легка атлетика, 1996 р.); Тетяна Дорохова (стрільба з лука, 2012); Микола Лабовський (легка атлетика, 2012 р.); Наталія Лупу (легка атлетика, 2012р.); Лідія Січенікова (стрільба з лука, 2012р.)

Урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спорту
Урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортуУрочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури та спортускачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше