» » » У Чернівцях відбудеться Олімпійський урок і «Спортивний ярмарок»
Інформація
  • Переглядів: 1383
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-09-2012, 10:11
5-09-2012, 10:11

У Чернівцях відбудеться Олімпійський урок і «Спортивний ярмарок»

Категорія: Навігація / Новини

На селекторній нараді поговорили про День фізкультурника та Олімпійський урок
Всеукраїнська селекторна нарада, присвячена святкуванню Дню фізичної культури і спорту та проведенню Олімпійського уроку, відбулася 3.09.2012 у приміщенні «Укртелекому».
Чернівецьку область представляли заступник начальника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, начальник управління фізичної культури і спорту Анатолій Швець, його заступник Богдан Вітовський, керівники спортивних товариств і відомств, підвідомчого обласного центру «Спорт для всіх», обласного відділення НОК України.
Представники регіонів розповіли про заходи, які заплановані в рамках святкування Дня фізичної культури і спорту та проведення Олімпійського уроку.
Анатолій Швець зазначив, що Чернівецька область готова до святкування Дня фізичної культури і спорту та проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Зокрема, центральним святковим заходом буде урочистість до Дня фізичної культури і спорту, яка відбудеться у четвер, 6.09.2012, о 16:00 у «Будинку з левами». На урочистість запрошені найуспішніші спортсмени і тренери, кращі працівники галузі фізичної культури і спорту, яким вручать почесні грамоти та презенти від облдержадміністрації, облради, міськради та обласного відділення НОК України.
А «головний» Олімпійський урок відбудеться у п’ятницю, 7.09.2012, о 10:00 на стадіоні ДЮСШ №1 у парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка. Гостями Олімпійського уроку, як і у попередні роки, будуть титуловані буковинські спортсмени, в т.ч. учасники Олімпійських ігор. У рамках свята відбудеться і традиційний «Спортивний ярмарок» – з показовими виступами вихованців місцевих спортивних шкіл (своєрідна презентація ДЮСШ) та можливістю прямо на місці записатися до спортивних секцій з різних видів спорту. До речі, цього року «Спортивний ярмарок» вирішили започаткувати і в Черкасах.
А у неділю на спортивній базі тур комплексу «Аква-Плюс» (с. Кам’яна Сторожинецького району) обласний центр «Спорт для всіх» проводить День здоров’я, присвячений Дню фізичної культури і спорту. У програмі – змагання з акваболу, пляжного волейболу, водні забави для дітей тощо.

Георгій Мазурашу, директор ОЦ ФЗН «Спорт для всіх»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (64)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше