» » » Багатопрофільний ліцей за 5 років має стати найкращим в Україні
Інформація
  • Переглядів: 957
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-09-2012, 18:12
3-09-2012, 18:12

Багатопрофільний ліцей за 5 років має стати найкращим в Україні

Категорія: Навігація / Новини

Резюмував сьогодні під час щопонеділкової апаратної наради директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер. Також Михайло Йозефович підвів підсумки щодо проведення 1 вересня- Дня знань. Наголосив ,що великим досягненням є відкриття навчальних закладів: Магалянської ЗОШ (Новоселицького району), Лужанської ЗОШ (Кіцманського району), Красноїльської гімназії (Сторожинецького району) та відкриття обласної загальноосвітньої школи-інтернату «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей». Що став експериментальним майданчиком Інституту післядипломної педагогічної освіти ЧО. Михайло Йозефович акцентував увагу на тому, що пріоритетним напрямком у навчально-виховному процесі ліцеїстів має стати індивідуальний підхід до кожного дитини, оскільки діти повинні пройти період адаптації та відчувати опіку педагогічного колективу.
«Ми маємо виправдати довіру батьків – це принципова позиція департаменту», – продовжував Михайло Йозефович.
Наступний акцент був зроблено на оздоровленні учнів. Михайло Йозефович нагадав про проведення у навчальних закладах профілактичних заходів: гімнастику, посеред уроків години здоров’я, створення зони динамічного розвантаження, спортивних майданчиків нестандартним обладнанням, про дотримання технічної безпеки, батьківська парта, зона відпочинку для дітей першокласників.
Михайло Йозефович зазначив ,що варто розпочати підготовку до опалювального сезону. Відповідним працівникам управління необхідно підготувати та проаналізувати заходів щодо підготовки до зими.
За результатами наради працівники Головного управління освіти і науки отримали відповідні доручення.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше