Інформація
  • Переглядів: 1107
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-09-2012, 14:55
1-09-2012, 14:55

«Здрастуй, школо!» - свято Дня Знань

Категорія: Навігація / Новини

Перший дзвоник пролунав для учнів та педагогів ЧОНРЦ № 1. У дворі центру зібрались учні, батьки, вчителі, вихователі, адміністрація та гості, щоб привітати школярів зі святом Дня знань.
По особливому цей день зустріли ті, хто ступив до стін навчального закладу вперше – це учні перших класів. Саме їм адресоване найщиріше привітання від педагогічного колективу центру та дванадцятикласників.
Директор ЧОНРЦ № 1 Олена Савчук привітала всіх присутніх і побажала плідної співпраці батькам, педагогам та учням. Пообіцяла докласти всіх зусиль, щоб цей навчальний рік був цікавим, наповненим новими здобутками для учнів, які матимуть всі можливості для особистісного розвитку, корисного дозвілля та опанують необхідні знання.
Сьогодні ми прийняли до шкільної родини клас першачків. Тож щире напутнє слово взяла перша вчителька наших першокласників – Інна Мандзюк й підбадьорила щирою посмішкою та добрим словом найменших школяриків та їхніх батьків.
Але найприємніше те, що на нашому святі були присутні гості. Це наші спонсори з благодійного фонду «Сонячний світ» разом зі службою перевезень «La minute». Вони завітали, щоб розділити з нами цю радісну годину й принесли для першачків, для дітей з малозабезпечених сімей та для дітей сиріт подарунки: шкільні ранці з канцелярським приладдям. Також на святковій лінійці прозвучало привітання від Василя Яцька, директора приватного будівельного підприємства, яке надало допомогу в облаштуванні шкільного подвір’я центру.
Після подяки батьків, традиційного кола пошани з дзвоником, що провіщає 1 вересня, директор ЧОНРЦ № 1 О. Савчук відкрила початок нового навчального року й доручила дванадцятикласникам провести першокласників до класу на перший урок «Буковина – край, де варто жити».скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше