» » » Свято Першовересня у Чернівецькому професійному будівельному ліцеї
Інформація
  • Переглядів: 1356
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-09-2012, 13:05
1-09-2012, 13:05

Свято Першовересня у Чернівецькому професійному будівельному ліцеї

Категорія: Навігація / Новини

Ще по-літньому лоскоче сонце все навкруги… Небо голубе, без жодної хмаринки. П’янко пахнуть чорнобривці, милують око налиті сонцем червоні грона горобини. Все навкруги в очікуванні свята.
З року в рік традиційні свята супроводжують нас все життя. А одне з них особливе. Ми чекаємо його на високому емоційному піднесенні – це свято першого дзвоника, день Знань. По всій Україні широко відчиняються двері всіх навчальних закладів.
У нашому ліцеї урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального року – це світле, радісне і хвилююче свято. Радість зустрічі з друзями, колегами доповнюється веселою сонячною гамою кольорів різноцвіття, звуками мелодійної музики. Але разом з цим це і початок нелегкої клопіткої праці для учнів,педагогів, хвилювання і турботи батьків.
Найбільш пам’ятним цей день для тих, хто вперше переступив поріг нашого навчального закладу. Сьогодні наша будівельна родина поповнилась на 230 ліцеїстів. Попереду доросле самостійне життя, нелегкий шлях до здобуття професії.
У привітальному слові директор ліцею Іван Дмитрович Попадюк побажав усім стати професіоналами, щоб професіональна честь була найголовнішою у житті, але разом з тим залишатись чесними, добрими, порядними людьми.
На свято були запрошені: начальник відділу фахової освіти, ліцензування та акредитації Департаменту освіти і науки , молоді та спорту Чернівецької ОДА Олена Михайлівна Пономаренко; Ваньчицький Юліан Антонович , голова галузевої ради профспілок будівництва та промисловості будівельних матеріалів; Чикурлій Олександр Садонович, директор колективного підприємства «Рембудмонтаж», Заслужений будівельник України.
У вітальному слові О.М.Пономаренко передала найкращі вітання , побажання педагогічному та учнівському колективам від Директора Департаменту освіти і науки , молоді та спорту Чернівецької ОДА М.Й.Бауера з нагоди Дня знань.
У виступі першокурсника Івана Прокоп’юка прозвучало запевнення, що молодь прагне до знань, відкриттів, мріє про подвиги і обіцяє виправдати довіру батьків, вчителів, друзів.
Тож у цей святковий день, коли все навкруги нас пройнято атмосферою любові, доброзичливості, обличчя всіх сяють усмішками і щастям, хочеться побажати, щоб ця позитивна енергія залишалась з вами протягом усього навчального року. Щоб ви своїми успіхами, поки що в навчанні, тішили своїх батьків, викладачів. Тож давайте з цієї хвилини почнемо будувати мости дружби, толерантності, доброзичливості ! Збудуємо Україну разом!
У всіх навчальних групах ліцею пройшов перший урок нового 2012-2013 навчального року з теми «Край, де варто жити!».
Свято Першовересня у Чернівецькому професійному будівельному ліцеїСвято Першовересня у Чернівецькому професійному будівельному ліцеїСвято Першовересня у Чернівецькому професійному будівельному ліцеї

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше