» » » Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!
Інформація
  • Переглядів: 1939
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-08-2012, 14:13
31-08-2012, 14:13

Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!

Категорія: Навігація / Новини

Традиційно, ось вже шістдесят вісім років, в останній день літа, один з найстаріших й найпрестижніших вищих фінансових навчальних закладів краю – Буковинський державний фінансово-економічний університет відзначає свято Дня Знань та початку нового навчального року, вітаючи й приймаючи у свою велику родину студентів-першокурсників.
На святі були присутні: Михайло Папієв, голова Чернівецької державної адміністрації; Юрій Чобан, заступник начальника Головного фінансового управління Чернівецької обласної державної адміністрації; Михайло Харабара, начальник обласного управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області, генерал-майор міліції; Володимир Прядко, ректор Буковинського державного фінансово-економічного університету, доктор економічних наук, професор; члени ректорату, почесні гості, ветерани закладу, викладачі і провідні спеціалісти університету, студенти-першокурсники та їхні батьки.
З вітальним словом до студентів, їх батьків, а також професорсько-викладацького складу університету, звернувся Михайло Миколайович Папієв, який відзначив особливість сьогоднішнього дня для всіх учасників свята.
У свою чергу Михайло Дмитрович Харабара, зауважив, що випускники БДФЕУ володіють професійними навичками та компетентні у фінансово-економічній сфері.
Володимир Прядко побажав усім міцного здоров’я, учням – успішного й цікавого навчання, а професорсько-викладацькому складу і батькам – терпіння та мудрості.
В’ячеслав Павлович Швець , проректор з адміністративно-господарської роботи університету оголосив наказ ректора університету про відзначення кращих студентів університету-учасників виробничої практики у розмирі 200 гривень.
Своєрідною естафетою історії навчального закладу, традиційно, протягом багатьох років, передається старшокурсниками студентам-першокурсникам.
Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!Бути завтра успішним – ми навчимо вас сьогодні!скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше