Інформація
  • Переглядів: 2201
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-08-2012, 13:48
31-08-2012, 13:48

Відбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУ

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 31 серпня 2012 року, в академічному обласному музично-драматичному театрі ім. О.Кобилянської відбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУ. У посвяті взяли участь: Михайло Гайничеру, голова обласної ради; Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради; Михайло Павлюк завідуючий сектором координації ВНЗ I-IV р.а. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; Тетяна Ореховська, кандидат економічних наук, доцент, директор ЧТЕІ КНТЕУ; професорсько-викладацький склад вузу; батьки та студенти.
Т.М.Ореховська привітала всіх учасників святкового дійства: «Наш Інститут у складі КЕНТУ – це визначний заклад, який визнано в Україні і за кордоном. Інститут має хороші традиції, які ви будете примножувати. Важливо, щоб із перших днів налагодилися партнерські відносини: викладач повинен мати мету навчити, а студент – навчитися».
Стати універсальними економістами, успішними у своїй справі, першокурсникам побажав Михайло Гайничеру: «Ви потрапили до найкращого вишу України, тому маєте шанс на хорошу освіту. Всім викладачам, студентам, батькам бажаю успіхів з цього дня і до отримання диплому».
«Чернівці – це місто, яке завжди молоде завдяки студентам», – зазначив Віталій Михайлішин, – сьогодні кожен із вас може сказати: я – чернівчанин, тож несіть з гордістю це звання!»
Михайло Павлюк від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Михайла Бауера побажав першокурсникам успіхів у навчанні та конкурентоспроможності на ринку праці. За словами Михайла Дмитровича, ЧТЕІ КНТЕУ – один із найкращих вищих учбових закладів Чернівців.
Від керівників обласної та міської ради, а також Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА найкращих викладачів Інституту було нагороджено почесними грамотами.
Відбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУВідбулася інагурація студентів ЧТЕІ КНТЕУ


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше