» » » Проведено методичні он-лайн наради для методистів та вчителів фізичної культури, початкових класів та іноземної мови
Інформація
  • Переглядів: 1922
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-08-2012, 10:15
31-08-2012, 10:15

Проведено методичні он-лайн наради для методистів та вчителів фізичної культури, початкових класів та іноземної мови

Категорія: Навігація / Новини

Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти МОНМСУ 30 серпня 2012 року були проведені методичні он-лайн наради для методистів та вчителів фізичної культури, початкових класів та іноземної мови.
О 15.00 на он-лайн зустрічі з методистами і вчителями з фізичного виховання та початкових класів ключовими були питання оцінювання уроків фізичної культури в початковій школі, зверталась увага на обов’язкове проведення на кожному уроці 2-ох фізкультхвилинок. Фахівці обов’язковим визначили проведення уроків на свіжому повітрі і тільки в ігровій формі. На он-лайн нараді були присутні завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти Одинак М.М., методист з фізичної культури НМЦ Гавлюк В.В., головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради Цуркан В.В, керівник методобєднання вчителів фізичної культури м. Чернівці Сокол Н.В.
О 17.00 методична он-лайн нарада проводилась з методистами та вчителями іноземних мов. Спілкування продовжилось обговоренням питань організації навчально-виховного процесу з іноземної мови у 1-х класах, відповідності розроблених НМК вимогам програми з іноземних мов та віковим особливостям дітей 6-тирічного віку. Також було окреслене коло проблем, які потрібно вирішити у процесі впровадження іноземної мови у 1-х класах. Фахівці з іноземних мов Чернівецької області працювали в приміщенні Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області: Куриш С.М., завідувач кафедри методики викладання філологічних дисциплін ІППОЧО, Блажевська Н.В., Унгурян І.К., Худик К.Г., викладачі кафедри методики викладання філологічних дисциплін ІППОЧО та Ноздрачова О.Г., вчитель англійської мови «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей».
Проведено методичні он-лайн наради для методистів та вчителів фізичної культури, початкових класів та іноземної мовиПроведено методичні он-лайн наради для методистів та вчителів фізичної культури, початкових класів та іноземної мовискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше