Інформація
  • Переглядів: 7060
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-08-2012, 08:57
30-08-2012, 08:57

Чернівецьке вище комерційне училище

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Чернівецьке вище комерційне училище є структурним підрозділом Київського національного торговельно-економічного університету. В області воно-одне з найстаріших училищ. Навчальний заклад має великий історичний шлях та багатогранний досвід навчання та виховання робітничих кадрів для сфери торгівлі та ресторанного господарства.
За 70 років училище підготувало понад 16 тисяч кваліфікованих фахівців, велика кількість яких працюють провідними спеціалістами, керівниками фірм, підприємств, закладів, структурних підрозділів. І це не випадковість, адже у Вищому комерційному училищі КНТЕУ дотримуються давніх традицій, що забезпечує високу якість підготовки робітничих кадрів для готельно-ресторанного сервісу м. Чернівці та Буковини.
Сьогодні ЧВКУ КНЕУ – це потужний сучасний навчальний заклад, в якому створено відповідну навчально-матеріальну базу. Діють 2 сучасних комп’ютерних класи, спортивний зал, методичний кабінет, актовий зал, бібліотека, медичний пункт. Кабінети та лабораторії обладнані необхідними технічними засобами навчання, відповідають державним стандартам та забезпечують здійснення професійно-технічної підготовки.
В училищі традиційно проходять конкурси фахової майстерності, на яких загартовується професійна культура, високий професіоналізм, трудова активність, почуття нового¸ ініціативність¸ вимогливість, витримка учнів, що стає запорукою перемог на численних міжнародних та всеукраїнських конкурсах. І це не лише як результат навчання, це творчі пошуки, пропозиції, відповідальність і зацікавленість усіх педагогів та учнів училища у найкращому результаті.
У ЧВКУ КНТЕУ працюють досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання, які наполегливо, творчо навчають учнів кулінарній справі. Виробниче навчання здійснюється у виробничих майстернях, лабораторіях та виробничих ділянках міста. Учні училища протягом десятків років є бажаними працівниками баз відпочинку у Миколаївській, Одеській областях та Криму.
Кращі учні училища запрошуються виробничими підприємствами міста для обслуговування туристів та високоповажних гостей, учасників наукових конференцій, зустрічей.
Досягти високих результатів у роботі допомагає використання різноманітних методів навчання, новітніх технологій, системне вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників на кращих підприємствах області та України. З 2000 року училище входить в Асоціацію кулінарів України. Членство в асоціації дає ряд переваг та можливостей: майстри виробничого навчання та викладачі спец дисциплін мають можливість побувати і брати участь у чемпіонатах, конкурсах, ярмарках, виставках та майстер-класах кулінарного мистецтва України.
Саме тому учні училища неодноразові учасники і призери регіональних, всеукраїнських і міжнародних кулінарних конкурсів, фестивалів кулінарного мистецтва.
Сьогодні у Вищому комерційному училищі КНТЕУ здобувають освіту більше як сімсот юнаків і дівчат - майбутніх кухарів, кондитерів, офіціантів, барменів, продавців та агентів з організації туризму. Більшість із них отримують пропозиції щодо роботи ще під час навчання. Чернівецьке вище комерційне училище тісно співпрацює з підприємствами громадського харчування краю, а тому випускників училища запрошують керівники кафе та ресторанів й інших міст країни.
Талановитий професійний творчий колектив вищого комерційного училища перетворює учнів на майбутніх кулінарів і обов’язково їх працевлаштовує. Учні впевнені, що вони ніколи не пошкодують про свій вибір і стануть гордістю та окрасою своєї родини, училища, краю.

Професії, за якими здійснюється навчання
Денна форма навчання на базі повної та базової загальної середньої освіти.
Освітньо – кваліфікаційний рівень – кваліфікаційний робітник:
На основі базової загальної середньої освіти:
• Кухар 4 розряду, кондитер 3 розряду
(термін навчання 3,5 роки)
• Кухар 4 розряду, офіціант 3 розряду, бармен 4 розряду;
(термін навчання 4 роки)
• Кондитер 4 розряду, кухар 3 розряду
(термін навчання 3,5 роки)
• Продавець продовольчих та непродовольчих товарів 4 розряду
( термін навчання 3 роки)
На основі повної загальної середньої освіти:
( термін навчання 1,5 роки)
• Продавець продовольчих та непродовольчих товарів 4 розряду
• Агент з туризму, бармен 4 розряду
• Кухар 4 розряду
• Офіціант 4 розряду, бармен 4 розряду

Освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст:
• «Молодший спеціаліст з технології приготування їжі, технік технолог» (термін навчання 1,5 роки)

Учні забезпечуються стипендією, харчуванням та працевлаштуванням, проходять літню практику на базах відпочинку в Одеській, Миколаївській областях та Криму.

Училище надає освітні послуги з одержання повної загальної середньої освіти, професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки з робітничих професій, професійно-технічного навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації, вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста. Надає послуги населенню у сфері обслуговування.

Чернівецьке вище комерційне училище
Чернівецьке вище комерційне училище
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше