» » » Ми повинні змінити думку – що в системі професійно-технічної освіти навчаються тільки діти, які мають низький рівень навчальних досягнень
Інформація
  • Переглядів: 1217
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-08-2012, 15:43
29-08-2012, 15:43

Ми повинні змінити думку – що в системі професійно-технічної освіти навчаються тільки діти, які мають низький рівень навчальних досягнень

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Сьогодні, 29 серпня 2012 року, в приміщенні бібліотеки Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», за участі Любові Тарангул, заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; Анатолія Швеця, начальника управління фізичної культури та спорту, заступника директора Департаменту; Георгія Куриша, начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; Олени Пономаренко, начальника відділу фахової освіти, ліцензування та атестації Департаменту освіти і науки, молоді та спорту; Світлани Прінько, начальника групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області; Григорія Біляніна, директора Інституту післядипломної педагогічної освіти; Вадима Бурдинюка, заступника начальника відділу організації профорієнтації та професійного навчання Чернівецького обласного центру Державної служби зайнятості; Корнелія Жукотинського, начальника обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту відбулась нарада працівників професійно-технічних навчальних закладів області «Стан професійно-технічної освіти області. Завдання та перспективи розвитку».
У вступному слові Любов Миколаївна зазначила: «Всю загальноосвітню підготовку у закладах професійно-технічної освіти вузів І-ІІ рівня акредитації буде вести ІППО ЧО. Інститут організовуватиме навчально-методичне забезпечення і науковий супровід навчально-виховного процесу професійно-технічних навчальних закладів у Чернівецькій області». Також заступник директора Департаменту додала: «Ми повинні змінити думку – що в системі професійно-технічної освіти навчаються тільки діти, які мають низький рівень навчальних досягнень».
На Крайових зборах керівників навчальних закладів Буковини відзначили, що за результатами вступної кампанії на 2012/2013 навчальний рік, всі вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації та професійно-технічні училища заповнили всі квоти на державне замовлення на навчання.
У своєму виступі Олена Михайлівна Пономаренко глибоко проаналізувала підсумки роботи професійно-технічних навчальних закладів за 2011/2012 навчальний рік та основні завдання на 2012/2013. Зазначила, що одним із головних стратегічних напрямів сучасної державної політики є забезпечення умов для задоволення потреб громадян, суспільства та ринку праці в якісній професійно-технічній освіті шляхом створення нових, більш гнучких механізмів регулювання сфери професійної освіти, оновлення її структури та змісту, розвитку фундаментальності та практичної спрямованості освітніх програм, формування системи навчання протягом життя, що стане одним з основоположних чинників забезпечення конкурентоспроможності України на світовому рівні.
Вадим Миронович Бурдинюк охарактеризував співпрацю Чернівецької обласної служби зайнятості з професійно-технічними навчальними закладами. Основними умовами якісного професійного навчання безробітних на замовлення державної служби зайнятості є: узгодження потреб та інтересів особистості з потребами ринку праці та вимогами роботодавців до професійно-важливих та особистісних якостей претендента на вільне робоче місце; сучасне, інформаційне, навчально-методичне, матеріально-технічне, кадрове забезпечення навчально-виробничого процесу; відповідність методик, технологій потребам дорослої людини та їх здатність відображати в змісті навчання динамічні зніми, зумовлені глобалізаційними викликами та впровадженням у навчально-виробничий процес досягнень науки і техніки. Виступ додається:vistup-1.doc [ b] (cкачувань: 13).
Світлана Прінько, начальник Групи моніторингу системи освіти по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області зазначила: «Сьогодні хочеться подякувати за роботу адміністраціям та педагогічним колективам професійно-технічних навчальних закладів за значний обсяг робіт щодо підготовки матеріально-технічної бази для організованого початку нового навчального року. Кожен професійно-технічний навчальний заклад отримав доручення підготувати по десять зразкових кімнат до початку нового навчального року. Завдання керівництво закладів виконало». Виступ додається: vistup-2.doc [ b] (cкачувань: 13).
Корнелій Костянтинович Жукотинський зазначив, що згідно плану роботи обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України з метою підвищення фахового рівня керівників та викладачів фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів у 2011/2012 навчальному році проведена методична відповідна робота. Основна увага зверталась на надання викладачам допомоги у підвищенні фахового рівня і педагогічної майстерності, координації змісту, форм і методів самоосвіти та колективної роботи з підвищення кваліфікації, пропаганди досягнень педагогічної науки та передового педагогічного досвіду. На засіданнях заслуховувались проблеми і завдання навчально-виховного процесу з фізичного виховання, спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у професійно-технічних навчальних закладах, питання обміну досвідом щодо організації фізичного виховання і спорту у машинобудівному професійному ліцеї, професійному ліцеї автомобільного сервісу, вищому професійному художньому училищі №5, вищому комерційному училищі КНТЕУ та Ставчанському професійному ліцеї.
Окрім того, на нараді виступили: Григорій Білянін, директор ІППО ЧО «Роль і місце Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області у забезпеченні надання якісних освітніх послуг»; Ф.М. Петихачна, начальник відділу економіки та соціального розвитку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації «Про стан фінансового забезпечення обласних установ професійно-технічної освіти». Стан фінансового забезпечення обласних установ професійно-технічної освіти проаналізувала Оксана Богданівна Сохацька.
За результатами наради прийнято відповідні рішення.
У ході проведення наради кращих працівників галузі професійно-технічної освіти було нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.
Ми повинні змінити думку – що в системі професійно-технічної освіти навчаються тільки діти, які мають низький рівень навчальних досягненьМи повинні змінити думку – що в системі професійно-технічної освіти навчаються тільки діти, які мають низький рівень навчальних досягненьМи повинні змінити думку – що в системі професійно-технічної освіти навчаються тільки діти, які мають низький рівень навчальних досягненьМи повинні змінити думку – що в системі професійно-технічної освіти навчаються тільки діти, які мають низький рівень навчальних досягненьскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше