Інформація
  • Переглядів: 1461
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-08-2012, 16:16
21-08-2012, 16:16

Давати знання – це навчити дитину вчитися

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 21 серпня 2012 року, під керівництвом Любові Тарангул, заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації, Григорія Біляніна, директора ІППО ЧО та Тамари Богачик, заступника директора ІППО ЧО відбулася інструктивно-методична нарада-семінар завідувачів РМК/ММК.
Любов Миколаївна під час свого виступу зазначила: «У школі повинен панувати дуалізм педагога та учня: вчителі доповнюють дітей, діти – вчителів. Ми маємо запам’ятати, що давати знання – це навчити дитину вчитися. Потрібно створити умови, за яких батьки довірятимуть педагогам, за рахунок чого збільшиться соціальне замовлення вчителів. Завідуючі РМК/ММК повинні посприяти тому, щоб у навчальних закладах зменшилася кількість «паперової» роботи, а надавалося більше уваги індивідуальному підходу до дитини.
Вчителі повинні викликати інтерес до навчання у дітей вже з першого класу, та утримати його, щоб у навчаючись у старшій школі учні не боялися незалежного тестування», – зазначила Любов Миколаївна. Виступ додається:
Тамара Степанівна ознайомила присутніх з науково-методичним супроводом навчально-виховного процесу. Зокрема, акцентувалась увага на плануванні (річному, місячному й перспективному) та врахуванні пропозицій та конкретних методичних запитів педагогів.
Було визначено завдання ради методичного кабінету школи: розгляд і затвердження плану роботи методичного кабінету; розгляд планів роботи методичних об’єднань школи; розгляд і затвердження плану педагогічних читань, науково-практичних конференцій, постійно діючих семінарів, інших педагогічних заходів; обговорення наслідків вивчення в закладі перспективного педагогічного досвіду; розгляд і рецензування матеріалів, представлених на педагогічні та науково-практичні заходи, виставки; обговорення стану методичної роботи в школі та визначення заходів, спрямованих на її поліпшення.
Під час наради виступили:
Іван Клим’юк, заступник директора з навчальної роботи на тему «Реалії та перспективи підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2012/2013 н.р.»;
Ольга Біляніна, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін – «Шляхи підвищення ефективності викладання природничо-математичних дисциплін»;
Світлана Куриш, завідувач кафедри методики викладання філологічних дисциплін, Марія Маноліївна Одинак, завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти – «Впровадження нових Державних стандартів початкової освіти»;
Лариса Пужайчереда, завідувач відділу регіональних представництв видавничої групи «Основа» – «Навчально-методичне забезпечення викладання навчальних дисциплін у початкових класах в умовах переходу на новий Державний стандарт»; Наталя Куриш, завідувач НМЦ менеджменту та координації діяльності РМК (ММК) – «Профілізація старшої школи – пріоритетний напрямок модернізації загальної середньої освіти»; Євгенія Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін – «Організація і проведення обласного огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет суспільно-гуманітарних дисциплін»; Людмила Пархомова, методист НМЦ менеджменту та координації діяльності РМК (ММК) – «Порядок подання навчальних та навчально-методичних матеріалів на розгляд Вченої ради ІППОЧО»
Марія Тріска, директор БМАН – «Координація спільної діяльності БМАНу та РМК-ММК щодо удосконалення роботи з обдарованою молоддю ЗНЗ області».
Наприкінці наради було прийнято методичні рекомендації.
Давати знання – це навчити дитину вчитисяДавати знання – це навчити дитину вчитисяДавати знання – це навчити дитину вчитисяДавати знання – це навчити дитину вчитисяДавати знання – це навчити дитину вчитисяскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше