» » » У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»
Інформація
  • Переглядів: 3121
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-08-2012, 11:04
10-08-2012, 11:04

У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»

Категорія: Навігація / Новини

Постановою Кабінету Міністрів України № 462 від 20 квітня 2012 року затверджено Державний стандарт початкової загальної освіти, впровадження якого розпочинається 1 вересня 2012 року.
З метою вивчення готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти, протягом 7-21 серпня триватиме Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа», яка передбачає обмін делегаціями органів управління освітою.
Стартував загальнодержавний захід, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25 травня 2012 р. № 627 «Стосовно вивчення стану готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти» 8 серпня візитом делегації освітян Івано- Франківщини до Чернівецької області.
У рамках зазначеної вище акції на Хотинщині гостинно зустріли представників галузі освіти Тлумацького та Рожнятівського районів Івано-Франківської області начальник відділу освіти Хотинської райдержадміністрації О. Плаксивий, завідуюча РМК відділу освіти Р. Якуба та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Г.Василенко.
У ході робочого візиту члени делегації відвідали відділ освіти Хотинської райдержадміністрації, де мали можливість ознайомитися з роботою відділу освіти та методичного кабінету щодо переходу початкової школи на нові стандарти початкової освіти, організацією роботи з педагогічними кадрами, шляхами зміцнення матеріально-технічної бази, підготовкою до нового навчального року. доставка цветов по Киеву
Учасники робочої групи побували у Колінковецькому та Грозинецькому навчально – виховному комплексах, побачили умови навчання та виховання дітей і учнівської молоді. У ході роботи члени делегації ознайомились з підготовкою навчальних закладів до нового 2012-2013 навчального року.
Особливу увагу звернуто на підготовку до прийому учнів до 1 класу та умови для роботи з першокласниками, заходи здійснені у рамках акції «Дай руку першокласнику!».
За результатами зустрічі висловлено спільну зацікавленість у активізації співпраці освітян Хотинщини та Тлумацького, Рожнятівського районів в напрямку впровадження нових стандартів початкової освіти.
20 серпня освітяни району поїдуть у гості на Тернопільщину.
У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше