» » » Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»
Інформація
  • Переглядів: 1085
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-08-2012, 18:56
7-08-2012, 18:56

Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»

Категорія: Навігація / Новини

Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»
Саме питання газифікації району найчастіше піднімалося під час наради Михайла Миколайовича, голови Чернівецької ОДА з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, селищними та сільськими головами, керівниками підприємств, установ та організацій району у залі засідань Глибоцької РДА.
Розглядалися також питання про аналіз рейтингових показників району та про освоєння коштів державної субвенції на ремонт комунальних доріг населених пунктів району.
Начальник управління освіти Глибоцької райдержадміністрації Василь Швець доповів про підготовку до нового навчального року закладів освіти району. «Підготовка закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону іде згідно графіку. Завдячуючи Департаменту освіти, батькам-спонсорам, та місцевому центру зайнятості у Кам’янецькій школі повністю побудовано внутрішні вбиральні, зроблено водопостачання та закінчується робота над водовідведенням. У Тереблеченській школі перебудовано перший блок у приміщенні школи. З 64 навчальних закладів залишилось тільки 12, що не мають внутрішніх вбиралень. Також місцевий центр зайнятості значною мірою допоміг при підготовці Стерченської , Станівецької та Чагорської загальноосвітніх шкіл до нового навчального року».
Михайло Папієв разом з Михайлом Бауером, директором Департаменту освіти і науки, молоді та спорту оглянули хід будівництва двох дошкільних закладів у селах Опришени та Станівці та школи у селі Йорданешти Глибоцького району.
Після огляду об’єктів, Михайло Йозефович зазначив, що будівництво дитячих садків є важливим для місцевих жителів, оскільки діти або не охоплені дошкільною освітою, або відвідують дитячі дошкільні установи у сусідніх селах.
За результатами робочої наради Михайло Бауер дав доручення відповідним працівникам.
Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»Михайло Папієв: «Більшої проблеми ніж газове питання у Глибоцькому районі не бачу»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше