» » » У середу вищі навчальні заклади оприлюднять перші рейтингові списки
Інформація
  • Переглядів: 1925
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-07-2012, 15:00
31-07-2012, 15:00

У середу вищі навчальні заклади оприлюднять перші рейтингові списки

Категорія: Навігація / Новини

1 серпня не пізніше 12 години всі вищі навчальні заклади зобов’язані оприлюднити перші рейтингові списки абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджетну форму навчання.
Вступна кампанія 2012 року перейшла у найвідповідальнішу фазу, після завершення строків прийому документів, що тривав протягом липня, приймальні комісії вищих навчальних закладів почнуть оприлюднювати списки потенційних студентів.
Нагадаємо, що рейтинговий список – це список усіх абітурієнтів, які подали документи до вищого навчального закладу, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такі списки формуватимуться у кожному вузі України за кожною окремою спеціальністю.
Рейтингові списки із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування до вузу на бюджетну форму навчання будуть оприлюднюватися тричі.
Перший рейтинговий список, із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування на бюджетну форму навчання, оприлюднюється 1 серпня не пізніше 12 години ("перша хвиля").
Після цього абітурієнти, які рекомендовані до зарахування, матимуть 4 дні, до 4-го серпня включно, для того щоб подати оригінали документів до вищого навчального закладу.
"Друга хвиля" зарахування розпочнеться 5 серпня, у цей день до 12 години рейтингові списки мають оновитися, з них будуть виключені абітурієнти, які не подали в період з 1 по 4 серпня оригінали документів. У результаті їх місця займуть вступники, які знаходились нижче у списку та сформується другий рейтинговий список з усіх спеціальностей в усіх вузах України.
Ті абітурієнти, чиї прізвища з’являться у другому рейтинговому списку, матимуть три дні, з 5 до 7 серпня, для того, щоб подати оригінали документів до приймальної комісії.
8 серпня до 12 години, всі вузи України мають втретє оприлюднити рейтингові списки ("третя хвиля"), знову виключивши з нього абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 5, 6 та 7 серпня.
У результаті до нового рейтингового списку мають бути включені абітурієнти, які знаходились нижче за списком. Якщо такі абітурієнти з’являться у списку, вони протягом трьох днів з 8 до 10 серпня матимуть можливість подати оригінали документів.
Накази про зарахування абітурієнтів за бюджетною формою навчання будуть видані вищими навчальними закладами не пізніше 11 серпня 2012 року.
Відтак, приймальні комісії вищих навчальних закладів прийматимуть рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, п’ятий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв, тобто 1-го, 5-го та 8-го серпня 2012 року. І в усі ці дні абітурієнт має можливість опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.
Рейтингові списки вступників оприлюднюються шляхом їх розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії та веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку.
Після того як відбудеться зарахування на бюджетну форму навчання, тобто починаючи з 11 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2012 року. Принцип формування рейтингового списку для контрактників залишається таким самим, як і на бюджет. Тобто 11 серпня 2012 року у кожному вузі має з’явитися рейтинговий список для осіб, які рекомендовані для зарахування на навчання на контрактній формі.

За матеріалами osvita.ua
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше