Інформація
  • Переглядів: 2517
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-07-2012, 12:46
30-07-2012, 12:46

Апаратна нарада

Категорія: Навігація / Новини

Любов Тарангул: «Забезпечення підручниками на особливому контролі Головного управління освіти і науки»
Сьогодні, 30 серпня 2012 року, відбулася щопонеділкова апаратна нарада Головного управління освіти і науки. Відзначимо, що начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер перебуває у відрядженні в м.Києві, тому нарада відбулася під керівництвом заступника начальника – Любові Тарангул.
Любов Миколаївна наголосила, що: «Відповідно до плану завозу на 2012/2013 н. р. загальноосвітні навчальні заклади Чернівецької області повинні отримати – 139 384 підручника, у тому числі: для 1 класу – 96 272 підручника (з них 87 099 – з українською мовою навчання, 333 – з російською мовою навчання, 8 821 – румунською мовою навчання, а також 19 буквариків для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою), 11 класу – 43 112 підручника. Станом на сьогодні фактично отримано та розподілено – 91 810 підручників для загальноосвітніх навчальних закладів, що складає 65,8% від плану завозу.
Відрадно, що ми вже отримали 16 шкільних автобусів, до кінця тижні отримаємо ще 17. Це дуже позитивна новина, адже питання підвезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів у Чернівецькій області буде вирішено».
Заступник начальника Головного управління освіти і науки зауважила, що на Буковині триває оздоровча кампанія. «З 9 серпня в оздоровчих таборах обласного підпорядкування розпочинається ІV профільна зміна. Ми повинні забезпечити нашим дітям належний та цікавий відпочинок, вони повинні оздоровитися та набратися сил на новий навчальний рік», – зазначила Любов Тарангул.
На порядку денному розглядалося питання «Про створення веб-проекту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області», доповідав заступник директора обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської мололі Ігор Іващенко. Як він повідомив, наповнення сайту складає 51,2%.
«Про стан впровадження інформаційної системи управління освітою в Чернівецькій області» доповідала методист науково-методичного центру
інформаційних технологій навчання Євгенія Моспанчук. За її словами, станом на 30 липня 2012 І етап впровадження ІСУО в системах вищих та дошкільних навчальних закладів здійснюється за планом:
Технічне завдання для впровадження І етапу ІСУО в закладах дошкільної освіти області розроблене. Надіслали інформацію про призначення відповідальних осіб у ДНЗ району/міста відділи освіти Герцаївської, Кіцманської, Путильської, Хотинської райдержадміністрацій, управління освіти Сторожинецької райдержадміністрації, відділ гуманітарної політики Новодністровської міської ради, управління освіти Чернівецької міської ради (9 ДНЗ). Відділи освіти Новоселицької та Сокирянської РДА, управління освіти Кельменецької РДА направили копії наказів про призначення куратора проекту в районі. Також було призначено координаторів від загальноосвітніх навчальних закладів для дошкільних навчальних закладів, де немає відповідних фахівців та належного технічного забезпечення (у Кіцманському, Путильському, Сторожинецькому, Хотинському районах та м.Новодністровську).
Технічне завдання для впровадження І етапу ІСУО для вищих навчальних закладів розробляється.
Нагадуємо, що всі ПТНЗ завершили І етап впровадження ІСУО.
«Станом на сьогодні ІІ етап впровадження ІСУО в загальноосвітніх навчальних закладах області за допомогою програмного забезпечення «КУРС: Освіта» ТОВ «Нові знання» відбувається з нижче вказаними проблемами:
Технічна частина впровадження
Триває заповнення та вивантаження даних на сервер http://cv.isuo.org/.
У деяких навчальних закладах не встановлено програмне забезпечення в демонстраційному режимі та не подано запити на отримання ліцензійних ключів.
Отримали ключі та завантажили первинні дані на портал http://cv.isuo.org/:
32 ЗНЗ (із 32) Герцаївського району;
14 ЗНЗ (із 39) Глибоцького району;
3 ЗНЗ (із 33) Заставнівського району;
11 ЗНЗ (із 31) Кельменецького району;
22 ЗНЗ (із 35) Новоселицького району;
5 ЗНЗ (із 20) Путильського району;
22 ЗНЗ (із 24) Сокирянського району;
31 ЗНЗ (із 48) Сторожинецького району;
2 школи-інтернати обласного підпорядкування.
Покращив показник Сторожинецький район.
Варто відмітити, що 12 ЗНЗ Сокирянського, 7 ЗНЗ Сторожинецького, 4 ЗНЗ Глибоцького, 3 ЗНЗ Кельменецького, 2 ЗНЗ Путильського та 1 ЗНЗ Заставнівського районів створили бази даних своїх закладів і знаходяться на передостанньому рубежі технічної частини впровадження ІСУО «Курс: Освіта» ТОВ «Нові знання». Найкращий показник по впровадженню ІСУО в загальноосвітніх навчальних закладах Герцаївського району, які завершили створення бази даних та переходять до створення звітів», – доповіла Євгенія Дмитрівна.
Традиційно, розглядалося питання «Про стан комплектації кадрів та учнів-вихованців багатопрофільного ліцею», доповідала директор багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей Марина Семанюк.
Як повідомила Марина Костянтинівна, станом на сьогодні на конкурсній основі відбувається набір учнів та педагогів до ліцею. Ведуться ремонтні роботи у спальному та навчальному корпусах, а також відбувається капітальний ремонт спортивного залу.
Анатолій Швець, заступник начальника Головного управління освіти і науки, доповідав «Про підготовку закладів освіти області до нового 2012/2013 навчального року та осінньо-зимового періоду».
«Згідно плану-заходів заплановано провести роботи з підготовки до нового навчального року 726 закладів освіти області (ЗНЗ – 439, ДНЗ – 273, ПТНЗ - 14). Станом на 30.07.2012 підготовлено 524 установ, що становить 72,2,8% (ЗНЗ – 316 (72,0%), ДНЗ –198 (72,5%), ПТНЗ –10 (71,4%)).
Також, заходами передбачено підготовити - 464 котельні, із них: виконати реконструкцію або капітальний ремонт – 31 котельні, провести заміну 50 котлів, провести ремонт 4,6 тис. м – теплових, 9,1 тис. м – каналізаційних, 3,5 тис. м – водопровідних мереж. На цей час підготовлено котелень – 328 (70,7%), виконано реконструкцію або капітальний ремонт котелень – 21 (67,7%), проведено заміну котлів - 32 (64,0%), проведено ремонт теплових мереж – 3,2 тис.м (69,9%), каналізаційних мереж – 6,4 тис.м (70,9%) та водопровідних мереж – 2,5 тис.м (71,4%)», – зазначив Анатолій Федорович.
Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації вивчено потребу в забезпеченні твердим паливом закладів освіти області на 2012/2013 опалювальний сезон, яка складає 7,8 тис. т. вугілля, дрова – 16,9 тис. м3. На цей час освітні установи забезпечені вугіллям 21 % (1,64 тис. т), дровами – на 33,6% (5,7 тис. м3). Заготівля твердого палива триває.
Проблемні об’єкти по закладах освіти області щодо підготовки їх до опалювального сезону 2012/2013 років:
- Заставнівський район: Юрківецька ЗОШ – заміна котлів (2шт.), орієнтована вартість робіт 38,8 тис.грн. та Вербівський НВК - заміна котлів (2шт.), орієнтована вартість робіт 24,0 тис.грн. Відділ освіти звернувся в райдержадміністрацію та районну раду. На цей час вишукуються кошти на зазначені роботи;
- Новоселицький район: Драницький НВК – заміна котла, орієнтована вартість робіт – 140 тис.грн. та Жилівський НВК – реконструкція котельні (переведення на електроенергію), орієнтована вартість робіт – 460 тис.грн. Відділ освіти звернувся в райдержадміністрацію та районну раду. На цей час вишукуються кошти на зазначені роботи;
- Путильський район: Путильська, Киселицька та Селятинська ЗОШ – заміна котлів, орієнтована вартість робіт – 778 тис.грн. Відділ освіти звернувся в райдержадміністрацію. На цей час вишукуються кошти на зазначені роботи.
Вживаються заходи щодо вирішення питання з проблемних об’єктів:
- За інформацією Заставнівського районного відділу освіти роботи з заміни котлів у Юрківецькій ЗОШ та Вербівському НВК буде проведено до 01.10.2012 року. На цей час підрядна організація виставила рахунки на проведення проплати з заміни котлів в сумі 62,9 тис.грн. Місцевим бюджетом на цей час кошти на зазначені вище роботи не виділені;
- За інформацією Новоселицького районного відділу освіти на реконструкцію котельні (переведення на електроенергію) Жилівського НВК виготовлено проектно-кошторисну документацію. 24.07.2012 року відбулося засідання бюджетної комісії Новоселицької районної ради, де було прийняте рішення щодо збільшення асигнування на реконструкцію котельні (переведення на електроенергію) Жилівського НВК в сумі 93 тис.грн. На цей час проводяться заходи щодо придбання комплектуючих та матеріалів.
У Драницькому НВК заплановано провести заміну котла, лічильника та коректора об’єму газу. На цей час котел замовлено та ведуться підготовчі роботи;
Основна проблема у фінансуванні зазначених вище робіт.
- Путильським районним відділом освіти направлено листи в райдержадміністрацію та районну раду з проханням при перегляді бюджету на 2012 рік виділити кошти на ремонт котелень у Путильській, Киселицькій та Селятинській ЗОШ в сумі 778 тис.грн.
За результатами наради Любов Миколаївна дала доручення відповідним працівникам апарату.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше