• Дата: 23-07-2012, 09:35
23-07-2012, 09:35

Денис Пенюк — бронзовий призер кадетського чемпіонату Європи

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

17-19 липня 2012р. в м.Катовіце Польща проходив чемпіонат Європи серед кадетів з вільної боротьби. На цих престижних змаганнях у складі збірної команди України гідно виступив вихованець Чернівецької обласної ДЮСШ — Денис Пенюк. Учень тренера-викладача Олексія Безродного виборов бронзу у ваговій категорії до 63кг.
Впевнено вигравши сутички у представників Іспанії та Вірменії, Денис у півфіналі поступився спортсмену з Азербайджану. У боротьбі за ІІІ місце отримав перемогу над литовським борцем.
Щиро вітаємо Дениса з успіхом та бажаємо подальших вдалих виступів на борцівському килимі.