» » » Всеукраїнська молодіжна акція «Пам'ятати. Відродити. Зберегти.»
Інформація
  • Переглядів: 2846
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-07-2012, 10:37
21-07-2012, 10:37

Всеукраїнська молодіжна акція «Пам'ятати. Відродити. Зберегти.»

Категорія: Навігація / Новини

Краєзнавчо-пошуковий загін «Пошук» Погорілівської ЗОШ І –ІІІ ступенів взяв участь в акції «Пам'ятати. Відродити. Зберегти» Пояс Бойової Слави міста Києва.
З метою вдосконалення і розвитку системи героїко-патріотичного виховання молоді на прикладах визначних подій Великої Вітчизняної війни, знайомства з історією рідного краю, правдивим і глибоким висвітленням тих далеких подій, збереження та увіковічення героїчного минулого нашого народу. Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр сприяння розвитку молоді Київської області» спільно з управлінням у справах сім'ї та молоді Київської облдержадміністрації з 19 по 22 червня 2011 року проели щорічну Київську обласну молодіжну історико-краєзнавчу експедицію «Історія оборони Києва».
В заході взяли участь 80 осіб, серед яких: керівники та вихованців організацій, клубів, об’єднань історико-пошукового, туристсько-краєзнавчого напрямку з районів та міст Київщини, делегації Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, Луганської обласної молодіжної громадської організації «Луганська обласна молодіжна рада».
Чернівецьку область представляв краєзнавчо-пошуковий загін «Пошук» Погорілівської ЗОШ І –ІІІ ступенів.
До участі у заході долучався волонтерський загін з метою залучення волонтерів Київщини до військово-патріотичного напрямку діяльності та популяризації волонтерського руху серед молоді.
Незабутніми для учасників експедиції залишаться щоденні переходи по І Лінії оборони Києва 1941 року (5-12 км.) зі спорядженням, відновлювально-пошукові роботи (очистка ДОТів, впорядкування території), екскурсії, зустрічі з ветеранами, поетичний конкурс, конкурс патріотичної пісні (військова тематика). Під час проведення заходу всі учасники перебували в умовах наметового табору, їжа готувалася на відкритому вогні.
Експедиція стартувала 18 червня 2011 року о 10.00 на території «Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.» (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 44), після чого учасники експедиції роз’їхалися за двома маршрутами – Північний (с. Нові Петрівці) та Південний (с. Лісники) і зустрічаються 21 червня в с. Білогородка.
Після урочистого відкриття наш загін потрапив у групу Південь і був відправлений в хутір Мригі. Там ми показували навики краєзнавчого пошуку. На карті ми повинні були знайти 6 дотів, їх описати та провести реєстрації. Під час роботи учні застосовували різні види описів: фотофіксація, опис, реєстрація в банку даних. Тут ми отаборилися та переночували. Ранком наша група піднялася та вирушила в 35 кілометровий піший похід лінією оборони м. Києва 1941 року. Під час походу ми описували доти, окопи, зустрічалися з дослідниками, істориками, а в кінці маршруту і з очевидцями тих подій. Вели щоденник походу.
Ввечері, 21червня, наша група зустрілася з групою Північ в селі Білогородка там і отаборилися. Тут кожна область показувала роботу своїх клубів, загонів у формі слайдів, фільмів. Ми показали фільм, який створила Зайцева Даміна про афганцівнашого села. Керівники проекту та учасники інших загонів були у захваті. Рівно о 4.00 22 червня брали участь у мітингу памяті. Проводили зустріч з ветеранами війни,записували їх спогади
Молодь має замислитися і відчути велич народного подвигу, стійкість, волю і мужність людей, які ціною власного життя відстояло свободу і незалежність рідної землі.
По закінченні акції краєзнавчо-пошуковий загін «Пошук» Погорілівської ЗОШ І –ІІІ ступенів нагороджені Дипломом за хорошу проведену роботу.

Всеукраїнська молодіжна акція «Пам'ятати. Відродити. Зберегти.»
Всеукраїнська молодіжна акція «Пам'ятати. Відродити. Зберегти.»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше