» » » «Хід підготовки закладів освіти області до осінньо-зимового періоду я беру під особистий контроль»
Інформація
  • Переглядів: 2636
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-07-2012, 17:56
9-07-2012, 17:56

«Хід підготовки закладів освіти області до осінньо-зимового періоду я беру під особистий контроль»

Категорія: Навігація / Новини

На цьому наголосив сьогодні, під час проведення апаратної наради, начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер.
«Необхідно прискорити виконання ремонтно-будівельних робіт у закладах обласного підпорядкування. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб до 1 вересня 2012 року наші заклади були готовими зустріти дітей. Відповідальним особам необхідно систематично відвідувати заклади та ознайомлюватися зі станом виконання робіт.
Ми маємо прискорити процес завозу до освітніх закладів вугілля та твердого палива, відремонтувати та обладнати всі котельні», – зауважив Михайло Йозефович.
Фахівець з охорони праці групи по господарському обслуговуванню та аудиту установ освіти області Василь Троцюк доповів, що з метою підготовки закладів освіти області до нового 2012/2013 навчального року та опалювального сезону в області передбачено понад 26 млн. грн. бюджетних коштів, станом на 09.07.2012 профінансовано 9,3 млн. грн. що складає 35%.
Як зазначив Василь Петрович, згідно плану-заходів заплановано провести роботи з підготовки до нового навчального року 726 закладів освіти області (ЗНЗ – 439, ДНЗ – 273, ПТНЗ - 14). Станом на 09.07.2012 підготовлено 280 установ, що становить 38,6% (ЗНЗ – 175 (40,0%), ДНЗ –102 (37,4%), ПТНЗ –3 (21,4%)).
Також, заходами передбачено підготувати – 464 котельні, з них: виконати реконструкцію або капітальний ремонт – 31 котельні, провести заміну 50 котлів, провести ремонт 4,6 тис. м – теплових, 9,1 тис. м – каналізаційних, 3,5 тис. м – водопровідних мереж. На цей час підготовлено котелень – 98 (21,1%), виконано реконструкцію або капітальний ремонт котелень –8 (25,8%), проведено заміну котлів – 11 (22,2%), проведено ремонт теплових мереж – 780 м (17,0%), каналізаційних мереж –1,9 тис.м. (21,5%) та водопровідних мереж – 835 м. (23,9%)
Не залишається поза увагою питання функціонування навчальних закладів у пристосованих (нетипових) приміщеннях. На початку 2012 року їх в області нараховувалось 119. Найбільше таких шкіл у Глибоцькому (24), Вижницькому (14), Кіцманському (15), Хотинському (10), Сокирянському (10), Сторожинецькому (17), Путильському (14) районах. Відділами та управліннями освіти проводиться суттєва робота щодо підготовки їх до нового навчального року. Здійснюється суттєвий обсяг ремонтно-будівельних робіт з метою покращення санітарних умов.
З метою підготовки до нового 2012/2013 н.р. в установах обласного підпорядкування проводиться значний обсяг ремонтно-будівельних робіт. На зазначені заходи з обласного бюджету заплановано виділити 4,3 млн. грн. З них: поточний ремонт – 1,6 млн. грн., капітальний ремонт – 2,7 млн. грн.
Станом на 09.07.2012р. профінансовано 1192,6 тис. грн., в т.ч. на поточний ремонт –361,6 тис. грн., капітальний ремонт – 831 тис грн.По всіх закладах обласного підпорядкування проводяться поточні та в окремих установах капітальні ремонти приміщень, покрів систем водо- та теплопостачання. На даний час в Чернівецькій спецшколі-інтернат №4 проводиться капітальний ремонт фасаду навчального корпусу, капітально ремонтуються приміщення третього поверху спального корпусу Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей, розпочинаються роботи по благоустрою території Чернівецького обласного реабілітаційного центру №1, заміні покрівлі спального корпусу та влаштуванні внутрішніх вбиралень Вижницької ЗОШ-інтернат ім.Н.Яремчука. Завершуються роботи по поточному ремонту приміщень Чернівецької спецшколи –інтернат №2, та №3, обласного центру еколого-натуралістичної творчості, обласного центру науково-технічної творчості.
Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації вивчено потребу в забезпеченні твердим паливом закладів освіти області на 2012/2013 опалювальний сезон, яка складає 7,8 тис. т. вугілля, дрова – 16,9 тис. м3. На цей час освітні установи забезпечені вугіллям 21 % (1,64 тис. т), дровами – на 33,6% (5,7 тис. м3). Заготівля твердого палива триває.
«Про стан комплектації кадрів та учнів-вихованців багатопрофільного ліцею» доповідала директор багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей Марина Семанюк.
Марина Костянтинівна зазначила, що станом на сьогоднішній день навчатися в багатопрофільному ліцеї виявило бажання 68 обдарованих дітей з сільської місцевості. На даний час фахівці Головного управління освіти і науки та Інституту післядипломної педагогічної освіти проводять моніторинг кадрів у закладі.
Директор багатопрофільного ліцею доповіла, що підходять до завершення ремонтно-будівельні роботи на ІІІ поверсі житлового корпусу, а також проводяться ремонтні роботи спортивної зали.
«Я вважаю, що набір дітей до багатопрофільного ліцею необхідно ще продовжити, адже у нас повинен бути резерв 15-20 дітей. Ми повинні бути впевнені, що станом на 1 вересня 2012 року у багатопрофільному ліцех будуть навчатися 64 обдаровані дитини з сільської місцевості.
Директору Інституту післядипломної педагогічної освіти потрібно взяти під контроль виконання питання про базу електронних підручників у даному закладі, а також працювати над укомплектуванням кваліфікованими кадрами.
Я вкотре повторюся, але багатопрофільний ліцей – повинен стати найкращим закладом такого типу в Україні. І потрібно вже тепер передбачити кошти і почати ремонтно-будівельні роботи на ІІ поверсі житлового корпусу», – підкреслив керівник освітньої галузі краю.
Григорій Кошурба, завідувач науково-методичним центром інформаційних технологій навчання ІППОЧО, доповідав «Про завершення ІІ етапу запровадження ІСУО».
Станом на 6 липня 2012 року згідно Алгоритму впровадження в закладах освіти області «Інформаційної системи управління освітою» І етап, а саме призначення відповідальних осіб в професійно-технічних та вищих навчальних закладах і надсилання копій наказів – завершено на 100%.
ІІ етап впровадження ІСУО «КУРС: Освіта» в загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області впроваджується з незначними робочими проблемами, які в обов’язковому порядку будуть вирішені.
«Від сьогодні ми почали працювати над впровадженням Інформаційної системи управління освітою у дошкільних навчальних закладах», – повідомив Григорій Григорович.
Начальник Головного управління освіти і науки зауважив, що: «Інформаційна система управління освітою у Чернівецькій області повинна бути впроваджена до 23 серпня 2012 року».
«Про стан фінансування ремонтно-будівельних робіт у підвідомчих закладах освіти» доповідала головний спеціаліст відділу економіки та соціального розвитку Наталія Цюга.
За її словами, на проведення ремонтно-будівельних робіт у підвідомчих закладах освіти в обласному бюджеті на 2012 рік передбачено 4409,0 тис. грн., в тому числі на поточний ремонт 1718,6 тис. грн.. та капітальні ремонти – 2690,4 тис. грн.
Станом на сьогоднішній день профінансовано:
Поточних ремонтів на суму 361,6 тис. грн. ( завершено поточний ремонт медпункту та клубу в ПОВЗ «Лунка», розпочато поточний ремонт покрівлі спального корпусу у Вижницькій ЗОШ-інтернат, проведено поточний ремонт балкону та приміщень в Інституті післядипломної педагогічної освіти, проводиться поточний ремонт санвузлів, майстерень, музичного цеху, сходинкових кліток навчального корпусу та їдальні в Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї, проведено поточний ремонт приміщень табору «Буковинка », проведено роботи по вогнезахисту дерев’яних конструкцій та ремонт табору в ОТ «Перлина Гір», проводиться поточний ремонт приміщень в Чернівецькій спеціалізованій ЗОШ № 3, здійснюється поточний ремонт навчального корпусу, харчоблоку та спального корпусу в Чернівецькій спеціалізованій ЗОШ-інтернат № 4, проводиться ремонт кабінетів та лабораторій в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, здійснюється ремонт приміщень обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді,
Капітальних ремонтів профінансовано – 831,0 тис. грн. ( здійснено капітальний ремонт теплотраси в ЧПЛЗТ, завершено капітальний ремонт по заміні вікон в спортзалі в Буковинському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою, розпочато капітальний ремонт покрівлі Винницької ЗОШ-інтернату ім. Н. Яремчика, проводиться ремонт спальних кімнат в багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей, здійснюється ремонт покрівлі в Карапчівській спеціалізованій ЗОШ-інтернаті для дітей із вадами зору, проводиться встановлення бруківки в Чернівецькому навчально-реабілітаційному центрі №1, здійснюється ремонт спального та навчального корпусів Чернівецької спеціалізованої ЗОШ- інтернаті № 4 ).
Крім того, замовлено кошти в Головному фінансовому управлінні, але не профінансовано по наданим актам:
Поточні ремонти – 172,1 тис. грн. (в т.ч. проводиться ремонт залу хореографії в приміщені педколеджу, здійснюється заміна вікон та дверей в ДЮСШ у м.Новодністровськ, проводиться ремонт приміщень в Чернівецькій спеціалізованій ЗОШ- інтернаті № 2 для слабочуючих дітей, здійснюється встановлення віконних блоків та балконів в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області).
Капітальні – 50,0 тис. грн. (в т.ч. проведено капітальний ремонт об’єктів в таборі «Перлина Гір»).
Михайло Бауер під час наради детально проаналізував роботу Головного управління освіти і науки за минулий тиждень та окреслив основні завдання на цей: «Ми повинні розпочати серйозну підготовку до Всеукраїнської акції Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Нові стандарти – нова школа», а також триває посилена підготовка до Крайових зборів керівників навчальних закладів».
За результатами апаратної наради Михайло Йозефович дав доручення відповідальним працівникам.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше