» » » Усі вищі навчальні заклади, які не підключаться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, порушуватимуть рівність та прозорість Умов прийому
Інформація
  • Переглядів: 1633
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-06-2012, 12:50
27-06-2012, 12:50

Усі вищі навчальні заклади, які не підключаться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, порушуватимуть рівність та прозорість Умов прийому

Категорія: Навігація / Новини

Про це 26 червня 2012 року повідомив Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник під час селекторної наради щодо початку вступної кампанії.
«Хочу сказати, що всі ті, хто не підключиться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти вчасно, буде порушувати рівність і прозорість Умов прийому. Тому близько 30 вищих навчальних закладів, зокрема, це в основному недержавні, комунальні і деякі філії – вони повинні це здійснити за ті п’ять днів, що залишилися. В іншому випадку вже 2 липня ми будемо приймати відповідні організаційні заходи, аж до анулювання набору в ці заклади, буде скасований набір», - наголосив Міністр.
Він зазначив, що контроль за підключенням всіх вищих навчальних закладів здійснюватиме особисто.
Крім того, Дмитро Табачник акцентував увагу на тому, що «цього року бажаючих вступити до ВНЗ значно більше. Ми розуміємо, що в провідних вищих навчальних закладах можуть виникнути черги. Тому, хочу за допомогою засобів масової інформації порадити вступникам обрати альтернативний варіант для вступу – електронну систему. Це, по-перше, зручніше. Не потрібно стояти в чергах, не потрібно витрачати свій час та гроші на транспорт. Ви заходите на відповідний сайт, вводите дані атестату, дані сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання – і можна обирати навчальний заклад. До речі, розробники системи зробили її максимально простою в користуванні. Якщо, наприклад, вступник ще не визначився з конкретним навчальним закладом, то в системі електронної подачі документів можна обрати заклад і за місцем розташування».
Також, за словами Міністра, враховано неточності, які виникли минулого року. «Однозначно, що система електронної подачі заяв вийшла на новий технічний рівень, що дозволить уникнути незручностей. До речі, вперше в Україні саме для електронного вступу буде використано «хмарні» технології Майкрософт. А це, мені здається, є хорошим підтвердженням того, що в електронній формі подачі документів легше працювати, можна довіряти і треба користуватися», - резюмував Дмитро Табачник.
Крім того, Міністр рекомендував керівникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, а також центральним органам виконавчої влади, які мають вищі навчальні заклади забезпечити роботу відповідних оперативних штабів та консультативних телефонів.
Дмитро Табачник поінформував, що оперативний штаб в Міністерстві вже створено: «2 липня розпочне роботу громадська приймальня Міністерства та багатоканальний консультативний телефон».скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше