» » » «Необхідно прискорити процес виконання ремонтно-будівельних робіт в освітніх закладах краю»
Інформація
  • Переглядів: 1845
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-06-2012, 17:46
25-06-2012, 17:46

«Необхідно прискорити процес виконання ремонтно-будівельних робіт в освітніх закладах краю»

Категорія: Навігація / Новини

«Необхідно прискорити процес виконання ремонтно-будівельних робіт в освітніх закладах краю»
Зауважив сьогодні, під час проведення апаратної наради, начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер.
«У кожній обласній установі повинен бути складений графік виконання робіт та вказані дати здачі в експлуатацію. Я вимушений констатувати, що я не задоволений ходом виконання ремонтних робіт. Ми повинні негайно виправляти ситуацію», – наголосив Михайло Йозефович.
Головний спеціаліст відділу економіки та соціального розвитку Наталія Цюга доповіла, що на проведення ремонтно-будівельних робіт у підвідомчих закладах освіти в обласному бюджеті на 2012 рік передбачено 4409,0 тис. грн., у тому числі на поточний ремонт 1718,6 тис. грн. та капітальні ремонти – 2690,4 тис. грн.
За словами Наталії Дмитрівни, станом на сьогоднішній день профінансовано:
- Поточних ремонтів на суму 192,7 тис. грн. (завершено поточний ремонт медпункту та клубу в ПОВЗ «Лунка», розпочато поточний ремонт покрівлі спального корпусу у Вижницькій ЗОШ-інтернат, проведено поточний ремонт балкону та приміщень в Інституті післядипломної педагогічної освіти, проводиться поточний ремонт санвузлів, майстерень, музичного цеху, сходинкових кліток навчального корпусу та їдальні в Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї, проведено поточний ремонт приміщень табору «Буковинка» ).
- Капітальних ремонтів профінансовано – 82,6 тис. грн. ( здійснено капітальний ремонт теплотраси в ЧПЛЗТ, проведено капітальний ремонт по заміні вікон в спортзалі в Буковинському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою)
Крім того, замовлено кошти в Головному фінансовому управлінні, але не профінансовано по наданим актам:
- Поточні ремонти - 185,0 тис. грн. ( в т.ч. проведено роботи по вогнезахисту дерев’яних конструкцій горища в будівлі бази відпочинку «Перлина Гір» та проведено поточний ремонт приміщень табору, проводяться роботи з ремонту навчального корпусу в Чернівецькій спеціальній ЗОШ-інтернат №4, здійснюється поточний ремонт санвузлів в Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі №3, поточний ремонт приміщень у Вижницькій ЗОШ-інтернат та поточний ремонт в Обласному центрі еколого-натуралістичної творчості).
- Капітальні – 516,2 тис. грн. ( в т.ч. замовлено 30 % ( авансова оплата) на проведення капітального ремонту фасаду спального корпусу, на опалення спального корпусу, фасаду навчального корпусу, фасаду їдальні та переходу лицьової сторони в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4», замовлено авансову проплату на капітальний ремонт 3 поверху спального корпусу в Багатопрофільному ліцеї).
Про підсумки обласних змагань з видів спорту серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області 2011/2012 навчального року доповідав директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи Віталій Литвинчук. Він зазначив, що у 2011/2012 навчальному році згідно з наказом Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 07.09.2011 № 418 «Про проведення обласних змагань з видів спорту серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області», Положенням про проведення обласних змагань серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області, зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області 15 вересня 2011 року за № 59/2307, Чернівецькою обласною дитячо-юнацькою спортивною школою проведено обласні змагання з видів серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти. Їх метою було залучення учнів загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих (І-ІІ рівнів акредитації) навчальних закладів до постійних занять спортом, підведення підсумків навчально-спортивної роботи в дитячо-юнацьких спортивних школах системи освіти області, виявлення кращих спортсменів і команд для участі у державних змаганнях.
Протягом жовтня – квітня 2011/2012 років проведено змагання з 8 видів спорту: баскетболу (дівчата та юнаки), волейболу (дівчата та юнаки), вільної боротьби, гандболу (юнаки), легкої атлетики та настільного тенісу. У змаганнях з: баскетболу (юнаки і дівчата), волейболу (юнаки), гандболу (юнаки) взяли участь учні 1995-1996 (1997) років народження, настільного тенісу – учні 1995 і молодше років народження.
У двох вікових групах відбулись змагання з: волейболу (дівчата) серед учнів 1995-1996 (1997) та 1997-1998 (1999) років народження, легкої атлетики – серед учнів 1995-1996 та 1997-1998 і молодше років народження та вільної боротьби – серед учнів 1995-1996 (1997) та 1997-1998 (1999) років народження.
В обласних змаганнях з видів спорту серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл взяли участь 1093 учні з 16 освітянських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що складає 14,2 % від загальної кількості спортсменів ДЮСШ системи освіти. Обласні змагання проведено в 2 етапи. І етап – внутрішні змагання серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У другому етапі взяли участь переможці І етапу – збірні команди ДЮСШ з видів спорту.
Обласні змагання з видів спорту проводились на спортивних базах Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Кельменецької, Кіцманської, Хотинської, Новоселицької, Сторожинецької, Заставнівської дитячо-юнацьких спортивних шкіл та ЗНЗ № 27 м. Чернівців.
Найбільшою популярністю серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області користувалися змагання з наступних видів спорту: волейболу (дівчата та юнаки), баскетболу (дівчата та юнаки), легкої атлетики, вільної боротьби та настільного тенісу.
У змаганнях з: баскетболу серед дівчат 1995-1996 (1997) років народження взяли участь збірні команди 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл; волейболу (дівчата) 1997-1998 (1999) років народження – збірні команди 9 дитячо-юнацьких спортивних шкіл; з легкої атлетики, волейболу (юнаки і дівчата старших вікових груп) – збірні команди 8 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. В змаганнях з вільної боротьби (учні 1995-1996 та 1997-1998 років народження), баскетболу (юнаки), настільного тенісу за перемогу боролись збірні команди 7 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
За підсумками результатів обласних змагань з видів спорту підтвердили високий рівень спортивної, технічної та тактичної підготовки вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які стали переможцями в змаганнях з наступних видів спорту:
- Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи – з вільної боротьби (учні 1995-1996 років народження), волейболу (дівчата молодшої та старшої вікових груп), гандболу (юнаки);
- ДЮСШ № 1 м. Чернівців – баскетболу (юнаки), настільного тенісу;
- Новоселицької – легкої атлетики;
- Хотинської – волейболу (юнаки 1995-1996 років народження);
- Кіцманської – баскетболу (дівчата);
- Заставнівської – вільної боротьби (учні 1997-1998 рр. н.).
«Найбільш активну участь в обласних змаганнях з видів спорту серед команд ДЮСШ системи освіти взяли учні Заставнівської та Новоселицької ДЮСШ, які виступили відповідно в 9 та 7 видах програми. Збірні команди з видів спорту Герцаївської ДЮСШ, ДЮСШ №1 та ДЮСШ № 4 м.Чернівці змагалися в 6 видах програми. Путильської, Кельменецької ДЮСШ та Чернівецької обласної ДЮСШ виступили в 5 видах програми.
Однак, в підготовці збірних команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл з видів спорту до участі в обласних змаганнях серед ДЮСШ системи освіти є недоліки. Не взяли участі в змаганнях з видів спорту, які культивуються в дитячо-юнацьких спортивних школах: Кельменецька ДЮСШ – в змаганнях з волейболу серед дівчат молодшої та старшої вікових груп, Вижницька – баскетболу (юнаки), волейболу (юнаки); Путильська – баскетболу (дівчата). Не виставили збірні команди на участь в змаганнях з: баскетболу (дівчата) – Глибоцька ДЮСШ; волейболу (юнаки) – Новоселицька та Герцаївська ДЮСШ; волейболу (дівчата 1997-1998 рр. н.) – Новоселицька дитячо-юнацька спортивна школа.
Згідно з пунктом 3.7. Положення про проведення обласних змагань з видів спорту серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області, якщо команда залишає змагання до їх повного завершення, підведення підсумків, результат команди в цьому виді обласних змагань анулюється. В обласних змаганнях з волейболу серед юнаків старшої вікової групи команда Романковецької ДЮСШ залишили змагання до повного їх завершення, в зв'язку з цим результат команди в цьому виді змагань було анульовано», – відзначив Віталій Володимирович.
У ході апаратної наради розглядалося питання «Про стан комплектації кадрів та учнів-вихованців багатопрофільного ліцею», доповідала директор Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей Марина Семанюк.
Марина Костянтинівна довела до відома, що станом на сьогодні 76 дітей з сільської місцевості нашої області виявили бажання навчатися у багатопрофільному ліцеї, 52 з яких – подали повний пакет необхідних для навчання документів.
«Дирекція закладу спільно з працівниками Головного управління освіти і науки та Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області працюють над комплектацією закладу дітьми та перевіркою кваліфікаційного рівня всіх педагогічних працівників багатопрофільного ліцею», – зазначила директор установи.
Керівник освітньої галузі краю під час розгляду даного питання підкреслив, що: «У Багатопрофільному ліцеї повинні навчатися найкращі діти з сіл Чернівецької області та викладати – найкваліфікованіші вчителі. Цей заклад повинен стати зразковим. Після закінчення цього закладу діти мають отримати достойні знання, бути підготовлені до самостійного життя та бути всебічно розвиненими».
Директор Інституту післядипломної педагогічнох освіти Григорій Білянін доповідав «Про стан запровадження ІСУО в районах/містах області».
За його словами, інформаційна система управління освітою передбачає два етапи впровадження. Станом на сьогодні 100% шкіл розмістили всю необхідну інформацію на своїх сторінках інформаційної системи управління освітою, тобто виконали І етап програми. ІІ етап – передбачає входження кожного навчального закладу окремо в ІСУО на державному рівні.
Під час апаратної наради відбулося обговорення проекту структури Групи моніторингу. Проект презентувала заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Світлана Прінько. З проектом структури Групи моніторингу ви можете ознайомитися за наступним посиланням: struktura.rar [ b] (cкачувань: 31)
Михайло Бауер розглянув проблемні питання та пропозиції, які звучать під час зустрічей в районах області, та дав доручення відповідним працівникам щодо їхнього вирішення.
За результатами наради начальник Головного управління освіти і науки дав відповідні доручення.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше