» » » Підсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спорту
Інформація
  • Переглядів: 1110
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-06-2012, 16:20
15-06-2012, 16:20

Підсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спорту

Категорія: Навігація / Новини

14-15 червня 2012 року на базі пожежної частини №3 м.Чернівці проходили обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед навчальних закладів області.
Організаторами змагання виступало територіальне управління МНС України в Чернівецькій області спільно з Головним управлінням освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.
Привітати учасників команд та нагородити кубками, грамотами та цінними подарунками прийшов Юрій Куриш, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи ГУОН ОДА. Юрій Миколайович передав вітання від начальника Головного управління освіти і науки Михайла Бауера та побажав усім міцного здоров’я, успіхів та подальших перемог.
Змагання проводилось з таких видів:
100 м. смуга – І командне місце отримала Чернівецька команда; ІІ – команда Глибоцького району; ІІІ – Вижницький район. У змаганні «штурмова драбина» І командне місце – м.Чернівці; ІІ – команда Кіцманського району; ІІІ – Вижницький район. У двоборстві першою була команда м.Чернівці; ІІ місце – команда Кіцманського району; ІІІ – зайняла команда Вижницького району. Найкращою у подоланні естафети була команда з м.Чернівці; сходинкою нижче – команда Вижницького району; ІІІ місце – команда Заставнівського району. У бойовому розгортанні пожежних машин команда Чернівців знову виборола І місце; ІІ місце зайняла команда з Путильського району; ІІІ – Сокирянський район.
У загальному заліку команда Чернівців зайняла І місце, команда Кіцманського району посіла почесне ІІ місце, ІІІ місце виборола команда Вижницького району.
Командам-переможцям було вручено кубки, грамоти та цінні подарунки.
Підсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортуПідсумки обласних змагань з пожежно-прикладного спортускачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2020 (138)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше