» » » Дітям з особливими потребами необхідно забезпечити якісне навчання
Інформація
  • Переглядів: 1018
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-06-2012, 16:28
14-06-2012, 16:28

Дітям з особливими потребами необхідно забезпечити якісне навчання

Категорія: Навігація / Новини

13 червня 2012 року у конференц залі районного методичного центру Глибоцького району відбулось засідання психолого-медико-педагогічної
консультації для дітей з особливими освітніми потребами, які повинні отримувати будь – яку додаткову допомогу, яка може знадобитися їм для забезпечення успішності процесу навчання.
Школи мають визнавати і враховувати різноманітні потреби своїх учнів шляхом узгодження різних видів і темпів навчання. Інклюзія передбачає пристосування шкіл та їх загальної філософії та політики до потреб усіх учнів – як обдарованих дітей, так і тих, котрі мають особливі потреби.
Інклюзія потребує змін на всіх рівнях освіти, оскільки це – особлива система навчання, яка охоплює весь різноманітний контингент учнів та диференціює освітній процес, відповідаючи на потреби учнів усіх груп і категорії. Всі діти мають навчатися разом у всіх випадках, коли це виявляється можливим, незважаючи на певні труднощі чи відмінності, що існують між ними. Завдяки цілеспрямованому спілкуванню з однолітками поліпшується когнітивний, моторний, мовний, соціальний та емоційний розвиток дітей.
З метою вирішення питань дітей з особливими потребами в Глибоцькому районі проводиться відповідна робота, щодо створення належних умов для інтеграції дітей з різними нозологіями: зусилля спрямовані на введення дітей з особливими освітніми потребами у регулярний освітній простір. Ми пристосовуємо учня до вимог школи, а школу до потреб учня.
На засідання ПМПК взяли участь: завідувач ПМПК(психолог) – Бойко Катерина Іллівна, Сучеван Крістіна Іванівна – заступник головного лікаря з питань охорони дитинства та материнства (педіатр), Тріфан Світлана Дмитрівна – логопед (дефектолог), також прийняли участь 13 батьків. Дітям були запропоновані різноманітні діагностичні методики, проведені співбесіди з метою виявлення потреб та можливостей дітей. Батьки мали можливість отримати просвітницьку та консультаційну допомогу фахівців даної комісії.


Дітям з особливими потребами необхідно забезпечити якісне навчання
Дітям з особливими потребами необхідно забезпечити якісне навчання
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше