» » » Всеукраїнські відкриті змагання з картингу серед учнівської молоді
Інформація
  • Переглядів: 1953
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-05-2012, 14:22
28-05-2012, 14:22

Всеукраїнські відкриті змагання з картингу серед учнівської молоді

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

З метою популяризації та пропаганди картингу в Україні, та залучення до систематичних занять широкого кола молоді, та відповідно до Орієнтовного плану проведення всеукраїнських та міжнародних очно-заочних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2012р., 25-27 травня 2012р. в м.Кам’янець-Подільському, Хмельницької області на тимчасовій трасі були проведені Всеукраїнські відкриті змагання з картингу серед учнівської молоді.
Головними організаторами змагань були картинг-клуб “Захід” (президент В.І.Миронов), створений при Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, СЮТ м.Кам‘янець-Подільська, Хмельницької області та Хмельницький ОЦНТТУМ. В змаганнях прийняли участь 8 команд з Чернівецької, Хмельницької, Рівненської, Львівської, Волинської, Тернопільської, областей загальною кількістю 81 пілотів. Кількість пілотів постійно збільшується та оновлюється за рахунок новачків.
Головним суддею Всеукраїнських відкритих змаганнях з картингу серед учнівської молоді вже декілька десятків років призначається Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, керівник гуртків картингістів Чернівецького ОЦНТТУМ – В.І.Миронов – суддя національної категорії. В роботі йому, під час проведення змагань допомагали методисти обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Л.А.Рибалка – головний секретар, В.Г.Нікуліца – головний хронометрист, А.П.Балашев , В.К.Аіфтінке – судді технічного контролю, І.М.Проскурін – суддя старту-фінішу, всі судді національної категорії, А.І.Іванович - відеоспостереження, А.А.Кондрянчук рахунок кіл, комп’ютерний набір, В.О.Хоменко – рахунок кіл, О.І.Лелик – суддя випуску на трасу, судді першої категорії.
На відкритті Всеукраїнських відкритих змагань з картингу серед учнівської молоді 2012р.були присутні Григорій Гончарук – директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Світлана Старченко – начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницької області.
Змагання складалися з швидкісного маневрування, шосейно-кільцевих перегонів, особистого і командного абсолютних заліків. В залежності від віку водія та об’єму двигуна, змагання проводилися в шести класах картів: „Піонер-Н-міні”, „Піонер-Н”, „Піонер-Б”, „Популярний-юнаки”, „Популярний”, “Кадет”. До змагань допускалися тільки пілоти, які мають відповідні ліцензії. Учасники змагань у фінальних заїздах їхали: для дорослих – 16- кіл; для юнаків - 10 кіл; для групи „Піонер” - 8 кіл. Довжина 1 кола на картинговій трасі становила 950 м. Результат вважався зарахованим при подоланні учасником змагань 75% довжини траси.
Гурток картингістів, який працює при Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (директор П.Д.Плешко), підготував за навчальний рік до участі у Всеукраїнських відкритих змаганнях з картингу серед учнівської молоді в 2012р. (керівник гуртка картингістів В.І.Миронов) 12 вихованців: Максима Лелика, Андрія Пономаря, Сергія Мельника, Миколу Саніна, Віктора Ільїна, Андрія Балашева, Олександра Худика, Вадима Пазюка, Дмитра Гринчука, Остапа Покорного, Сергія Боднарюка, Артема Сорокопуда.
В абсолютному заліку серед команд учасниць Всеукраїнських відкритих змагань з картингу 2012р. місця вибороли:
І місце – команда Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (850балів);
ІІ місце – команда Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (738 балів );
ІІІ місце – команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (605 балів).
Команда Чернівецького ОЦ НТТУМ за ІІ місце в абсолютному заліку нагороджена Кубком та дипломом Українського державного центру позашкільної освіти. Всього команда отримала 21 медаль (з 54 медалей) та три командних Кубка.
Переможці в швидкісному маневруванні визначалися за найменшим часом проходження кола, яке складене з 8 фігур, викладених в певній послідовності на асфальті з кеглів. За збиті кеглі-фішки нараховувалися штрафні очки. А при однаковій сумі балів робився перезаїзд претендентів на перемогу. Нагороди для Чернівецької команди в даній дисципліні вибороли:

Клас картів“Піонер –Н-міні”
ІІІ місце - Андрій Сотничук;

Клас картів“Піонер Б”
І місце – Віктор Ільїн;
ІІ місце – Сергій Боднарюк;

Клас картів “Кадет”
ІІ місце – Віктор Ільїн;

Клас картів “Популярний”
ІІ місце – Максим Лелик;
ІІІ місце – Артем Сорокопуд;

В особистому заліку з шосейно-кільцевих перегонів місця на старті 1-го фінального заїзду визначаються за результатами кваліфікаційних заїздів, 2-го фінального заїзду – за результатами 1-го фінального заїзду. Особисті місця пілотів визначалися за найбільшою сумою набраних очок в двох фінальних заїздах. В разі рівноваги, перевага надавалася пілоту, який посів краще місце у другому фінальному заїзді. Пілотам, які не набрали жодного очка в фінальних заїздах, результати визначаються за меншою сумою зайнятих місць. Переможцями Чернівецької команди в особистому заліку з шосейно-кільцевих перегонів Всеукраїнських відкритих змагань з картингу серед учнівської молоді 2012р. стали:
Клас картів “ПІОНЕР-Н- міні”
ІІ місце – Андрій Сотничук;

Клас картів “ПІОНЕР-Н”
І місце – Владислав Кох;

Клас картів “ПІОНЕР-Б”
ІІ місце – Сергій Боднарюк;
ІІІ місце – Віктор Ільїн;
Клас картів “Кадет”
ІІІ – Іван Колесніков;

Клас картів “Популярний”
І місце – Микола Санін.
В абсолютному особистому заліку Всеукраїнських відкритих змагань з картингу серед учнівської молоді 2012р. нагороди в Чернівецькій команді картингістів отримали:

Клас картів “ПІОНЕР-Н- міні”
ІІ місце – Андрій Сотничук;

Клас картів “ПІОНЕР-Н”
ІІІ місце – Владислав Кох;

Клас картів “ПІОНЕР-Б”
І місце – Віктор Ільїн;
ІІ місце – Сергій Боднарюк;

Клас картів “Популярний”
І місце – Микола Санін;
ІІ місце – Максим Лелик;
ІІІ місце – Артем Сорокопуд;

Клас картів “Кадет”
ІІ – Віктор Ільїн.

Змагання продемонстрували, що рівень пілотування гонщиків та їх техніки значно зріс. Багато що зроблено для комфортного перебування спортсменів на змаганнях з боку господарів траси (Кам’янець-Подільського СЮТ) та велика увага для забезпечення безпеки учасників змагань і глядачів. І це не марний клопіт, оскільки максимальні швидкості картів на різних ділянках траси досягають 100-120 км/год. (у спортсменів старше 18 років), а дитячих (Піонер Н - міні, Піонер – Н, Піонер-Б, Кадет) 30-40 км/год., що за умови відсутності кузова робить все це задоволення небезпечним.
Ризик в гонці неминучий, у витриманого гонщика він завжди виправданий, а неврівноважений їздить небезпечно, здійснює багато помилок і, як правило, не доїжджає до фінішу.
Хотілось би побажати вихованцям гуртків картингістів, щоб вони насолоджувалися швидкістю і свистом вітру у вухах. І хоча, лише одиницям з них випаде можливість, хоча б раз в житті сісти за кермо справжнього гоночного боліда і взяти участь в професійних автогонках, але не варто зневірятися: отримати свою порцію адреналіну в кров і на декілька хвилин відчути себе Шумахером або Хаккиненом цілком можливо і при заняттях картингом.

Всеукраїнські відкриті змагання з картингу серед учнівської молоді
Всеукраїнські відкриті змагання з картингу серед учнівської молоді
Всеукраїнські відкриті змагання з картингу серед учнівської молоді
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (43)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше