» » » У закладах освіти Герцаївського району пролунав останній дзвоник
Інформація
  • Переглядів: 1351
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-05-2012, 17:17
25-05-2012, 17:17

У закладах освіти Герцаївського району пролунав останній дзвоник

Категорія: Новини / Завершення навчального року

Сьогодні святковий дзвоник сповістив педагогам та школярам Герцаївщини, що завершився 2011/2012 навчальний рік. Неможливо нічим замінити цю чудову шкільну традицію, тепле родинне свято, яке об’єднує вчителів, учнів, батьківську громаду.
В урочистих лінійках з нагоди останнього дзвоника, які проведено у закладах освіти, взяли участь представники Чернівецької обласної державної адміністрації: начальник управління інфраструктури та туризму Павел Д.Д. (Байраківська ЗОШ І-ІІІ ст.); головний спеціаліст Головного управління освіти і науки Остафій О.Р. (Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.), директор обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Головченко Л.Ю. (Горбівська ЗОШ І-ІІІ ст.), завідувач науково-медичним центром суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО Квітень Є.Д. (Герцаївський ліцей); а також районної державної адміністрації, відділу освіти райдержадміністрації.
Голова Герцаївської РДА Кришмару В.К. взяв участь у Святі остатнього дзвоника у Герцаївському районному ліцеї імені Г.Асакі.
У своїх виступах гості привітали випускників, учителів та батьків із звершенням навчального року. Побажали випускникам ставити високі цілі і впевнено досягати їх, пам'ятати про рідну школу, своїх педагогів і пишатися рідним місцем.
«Минають роки, але кожен з нас з глибокою вдячністю згадуватимете свого шкільного вчителя – вимогливого, по-батьківськи доброго. Це він, шкільний вчитель, навчав нас писати перші літери, розуміти прекрасне, палко любити свою Батьківщину. Навчав розумному, доброму, вічному».
Схвильованими та щирими були і слова випускників: «Ось і настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною. І сьогодні можливо, як ніколи, ми відчули, що школа – це нам рідний дім, дитинства і юності. Як не хочеться залишати ці рідні стіни, але незвідана даль кличе нас, і ми вдячні всім, хто прийшов провести нас у далеку дорогу, яка називається дорослим життям. Ми з сумом озираємося на прожиті шкільні роки, бо вони ніколи не повторяться.
Школа подарувала нам і перше кохання, і вірних друзів, і радість пізнання того, що створено людським розумом. А ще подарувала нам хвилини спілкування з добрими і мудрими людьми – з нашими вчителями».
На святі керівники ЗНЗ підводили підсумки плідної праці за навчальний рік. Учні, які гідно представляли навчальний заклад на районних, обласних олімпіадах, конкурсах, закінчили рік на відмінно, отримали грамоти, похвальні листи.У закладах освіти Герцаївського району пролунав останній дзвоникУ закладах освіти Герцаївського району пролунав останній дзвоникУ закладах освіти Герцаївського району пролунав останній дзвоникУ закладах освіти Герцаївського району пролунав останній дзвоникУ закладах освіти Герцаївського району пролунав останній дзвоникУ закладах освіти Герцаївського району пролунав останній дзвоникУ закладах освіти Герцаївського району пролунав останній дзвоникскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше