» » » Степан Мельничук обраний ректором Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича
Інформація
  • Переглядів: 1395
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-05-2012, 13:37
23-05-2012, 13:37

Степан Мельничук обраний ректором Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

22 травня 2012 року у мармуровій залі ЧНУ за участі першого заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Георгія Галиця, голови Чернівецької обласної ради Михайла Гайничеру, начальника Головного управління освіти і науки Михайла Бауера відбулися вибори ректора університету, на яких були представлені двоє кандидатів: С.В.Мельничук та М.В.Ткач.
Кожен із кандидатів мав змогу звернутися до виборців та розкрити свій стратегічний план майбутнього розвитку освітнього та наукового процесу ЧНУ. С.В.Мельничук основною місією вбачає розвиток освіти країни, формування освітнього наукового та культурного простору на теренах краю. Степан Васильович окреслив основні завдання – це підготовка висококваліфікованих кадрів, покращення кількісного та якісного складу абітурієнтів. Степан Мельничук подякував начальнику ГУОН ОДА за якісну підготовку учнів та гарні результати на олімпіадах та захисті науково-дослідницьких робіт.
Микола Ткач акцентував увагу на необхідності покращення освітнього процесу та наукової діяльності.
В підтримку кандидатури С.В.Мельничука виступило 10 представників від числа викладачів та студентів ЧНУ. Вони називали основні риси в особі Степана Васильовича, які їм імпонують. Студенти вдячні ректору за щирість та чуйність, а колеги цінують дар від Бога бачити розвиток ситуації наперед.
Із позитивним пожвавленням аудиторія сприйняла виступ начальника Головного управління освіти і науки Михайла Бауера. Керівник освітньої галузі подякував науковцям Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича за сумлінну працю.
«Головному управлінню освіти та науки приємно працювати із університетом. Це один із найпотужніших флагманів освіти. Позитивним є вдала інтеграція науки у освітній процес. Про це свідчать результати учнів Буковинської Малої академії наук на ІІІ етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт. Цьогоріч нам вдалося подвоїти кількість переможців» – зазначив Михайло Йозефович.
Також начальник Головного управління освіти і науки висловив кілька побажань задля покращення результатів освітнього процесу. Михайло Йозефович запропонував активніше залучати вищі заклади освіти І-ІІ рівнів акридетації до співпраці. Головне управлінні освіти і науки сприятиме утворенню довкола ЧНУ єдиного освітнього простору краю. За словами М.Й.Бауера важливим є реагування на потреби ринку праці. Позитивними будуть зміни до курсової підготовки вчителів. Михайло Йозефович вважає, що вчителі мають проходити практично курсову перепідготовку на базі університету. Варто зазначити, що науковці Чернівецького національного університету щиро підтримали начальника Головного управління, про що свідчили численні овації.
У результаті виборів, ректором Чернівецького національного університету обрали Степана Васильовича Мельничука.
Вітаємо Степана Васильовича і бажаємо довгих років творчої наснаги!

Степан Мельничук обраний ректором Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича
Степан Мельничук обраний ректором Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича
Степан Мельничук обраний ректором Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича
Степан Мельничук обраний ректором Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше