» » » Сучасний вчитель повинен іти в ногу із розвитком новітніх технологій
Інформація
  • Переглядів: 1570
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-05-2012, 18:01
17-05-2012, 18:01

Сучасний вчитель повинен іти в ногу із розвитком новітніх технологій

Категорія: Навігація / Новини

Розвиток науки, техніки, загалом суспільства сьогодні вимагає від громадськості, а особливо від педагогів, широкої поінформованості, обізнаності. Сучасний вчитель повинен іти в ногу з новітніми технологіями, розробками, він має знати про все, що відбувається… Адже вчитель – це будівничий майбутнього, людина, яка формує та виховує націю.
Майбутнє і діти – це, можливо, різні за змістом слова, але вони невід’ємно доповнюють одне одного: діти – це і є майбутнє, і тут більше нічого не скажеш.
Тому, на сучасному етапі дуже важливо, щоб педагог розвивався разом з прогресивним технологічним світом. Кожен день приносить щось нове, і система освіти не виключення.
На допомогу вчителеві розробляється маса програм, видаються книги, підручники, журнали. Але варто серед усіх обрати найактуальніший та найоб’єктивніший варіант. При Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України діє видавництво «Педагогічна преса», яке існує вже понад 15 років. Сьогодні – це удосконалене, сучасне освітянське видавництво, яке видає продукцію дотичну всім нормам та вимогам МОНМСУ.
Перелік і зміст видань ви можете переглянути на сайті «Педагогічної преси» www.pedpresa.com.ua. Відрадно, що кожен педагог може опублікувати свій матеріал, розробку уроку чи методичні рекомендації у фаховому журналі.
Варто зазначити, що з квітня місяця цього року розпочав роботу освітній портал «Педпреса» (pedpresa.com). На порталі ви знайдете всю необхідну інформацію про новинки освіти, нормативно-правові документи, відповіді на всі запитання. «Педпреса» створена не тільки для педагогічних працівників, а й для учнів, студентів, батьків та громадськості.
17 травня 2012 року у м.Києві відбулася нарада з регіональними представниками «Педагогічної преси», на якій було презентовано новий журнал «Перша вчителька».
Науково-методичний журнал «Перша вчителька» – єдине видання, повністю присвячене життю і праці жінок, які працюють вчителями початкової школи. Цей повнокольоровий журнал має унікальну структуру, адже поєднує у собі риси жіночого видання та фахового науково-методичного спрямування.
Журнал багато уваги приділяє проблемам соціального захисту вчителів, питанням психології та педагогіки, стосункам у вчительських колективах, із учнями та батьками, професійним хворобам, дозвіллю. Видання містить багато корисних порад, що стануть при нагоді вчителю як у вирішенні складних професійних питань, так і в життєвих ситуаціях.
Крім цього «Перша вчителька» пропонує методичні розробки відомих педагогів та вчених, плани занять, віртуальні уроки та офіційні документи МОНмолодьспорту, які безпосередньо торкаються діяльності вчителів початкової школи.
Ознайомитися зі змістом та переглянути свіжі видання видавництва «Педагогічної преси» в електронному вигляді ви можете на освітньому порталі www.pedpresa.com.ua, у рубриці «В сучасній школі».
Освітній портал ПедПРЕСА розпочинає унікальний проект СТУЧАЛКА, який покликаний допомогти студентам, абітурієнтам і їхнім батькам боротися з проявами корупції і несправедливості. Причому звернутися з проблемою можна як відкрито, так і абсолютно анонімно. Якщо ви не хочете, щоб хтось дізнався про вашу скаргу, просто оберіть відповідну опцію у формі. Тоді офіційна відповідь надійде на вказану вами електронну адресу.
Відвідувачі порталу ПедПРЕСА також можуть поділитися власним досвідом вирішення проблем. Для цього потрібно просто написати коментар під відповідним повідомленням.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше