» » » «ЗНО – це найоб’єктивніша оцінка знань учнів і ніхто не може вплинути на результат» – Михайло Бауер
Інформація
  • Переглядів: 834
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-05-2012, 11:35
12-05-2012, 11:35

«ЗНО – це найоб’єктивніша оцінка знань учнів і ніхто не може вплинути на результат» – Михайло Бауер

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 12 травня 2012 року, начальник Головного управління освіти Михайло Бауер, на базі Брусницького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. Кіцманського району провів зустріч-нараду з директорами Брусницького, В.Станівецького, Н.Станівецького, Драчинецького, Неполоковецького загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. та Брусенківського, Зеленівського, Глиницького загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст.
Під час наради Михайло Йозефович наголосив керівникам освітніх закладів на тому, що необхідно дотримуватися педагогічним колективам правил техніки безпеки під час перебування з дітьми на водоймищах, лісі, на природі.
«Сьогодні, актуальним буде зазначити, що незабаром розпочнеться зовнішнє незалежне оцінювання. І ви, як директори шкіл, повинні розуміти, що ЗНО – це результат роботи педагогічного колективу, це підсумок роботи вчителя щодо надання якісних знань учням.
Варто зауважити, що цього року на зовнішнє незалежне тестування зареєструвалося лише 57,9% учнів, тоді як в минулому році цей показник був вищим.
Ми повинні роз’яснити батькам та громадськості, що ЗНО – це найоб’єктивніша оцінка знань учнів і ніхто не може вплинути на результат», – наголосив керівник освітньої галузі краю.
Як зауважив Михайло Бауер, Головне управління освіти і науки посилено працює над тим, щоб вчителям було комфортно працювати, а учням навчатися у достойних умовах «Ми внесли деякі зміни у Положення про проведення учнівських олімпіад. Відтак, учні гімназій та ліцеїв міста Чернівці будуть брати участь в олімпіадах окремими командами. Також, відмінено обов’язковий рейтинг оцінки району участі в олімпіадах. Наголошую, що участь кожної школи району в ІІ етапі олімпіад необов’язкова. Положення знаходиться на доопрацюванні з усіма пропозиціями, що були озвучені членами колегії», – відмітив Михайло Йозефович під час розмови з педагогами. Також, як він зазначив, внесено і деякі зміни у Положення про проведення обласного етапу конкурсу «Учитель року». Він буде складатися з: заочного туру, тестового (тестування із фахових знань, тест на знання комп’ютера, тест з основ педагогіки і психології), ділової гри «Мої здобутки» та практичного туру (проведення уроку), у якому будуть брати участь всі 13 учасників.
Удосконалюється і курсова перепідготовка педагогів: «На мою думку, практичний модуль курсів обов’язково повинен проходити у лабораторіях, де кожен вчитель буде мати змогу попрацювати на належному рівні, у відповідних умовах. Ми розвиваємо дистанційну форму курсової перепідготовки. Станом на сьогодні є 7 таких груп, але у нас є можливість їхню кількість збільшити. Зауважу, що для дистанційної форми вчителеві потрібно добре володіти комп’ютером», – підкреслив Михайло Бауер.
У ході зустрічі директори поспілкувалися з начальником Головного управління освіти і науки про проблеми своїх навчальних закладів, здобутки та ідеї.
«Я пройшов нелегку дорогу: від вчителя початкових класів до начальника Головного управління освіти і науки. Я знаю всі тонкості системи освіти, відчуваю її. Тому, я намагаюся робити все для того, щоб освітня галузь Буковини процвітала, розвивалася та удосконалювалася», – підкреслив Михайло Йозефович.

«ЗНО – це найоб’єктивніша оцінка знань учнів і ніхто не може вплинути на результат» – Михайло Бауер
«ЗНО – це найоб’єктивніша оцінка знань учнів і ніхто не може вплинути на результат» – Михайло Бауер
«ЗНО – це найоб’єктивніша оцінка знань учнів і ніхто не може вплинути на результат» – Михайло Бауер
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше