» » » На Сокирянщині відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи
Інформація
  • Переглядів: 1852
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-05-2012, 19:22
7-05-2012, 19:22

На Сокирянщині відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи

Категорія: Навігація / Новини

Нещодавно на базі Романковецької гімназії проведено семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів району з проблеми «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес».
У роботі семінару-практикуму взяли участь керівник апарату РДА Л.І.Степаненко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.І.Рябко, завідувач РМК М.Ф.Танас та заступники директорів з навчально-виховної роботи всіх навчальних закладів району.
У Романковецькій гімназії працює 50 педагогічних працівників, з них 1 педагог Заслужений учитель УРСР, 10 присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист», 9 – «старший вчитель», 2 педагоги нагороджені премією ім. Поповича. Колектив творчий, професійний, що підтвердили заходи, заплановані в плані роботи семінару.
Заступниками директора з навчально-виховної роботи гімназії працюють Любов Урсатій та Світлана Бурдейна. Любов Михайлівна – спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, керівник районної Школи молодих заступників. Педагогічний стаж роботи – 31 рік. Світлана Іванівна – спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж роботи – 33 роки.
У панорамі показових уроків брали участь учителі, яких знають не тільки на районному, а й на обласному рівні:.
Вікторія Азімова, вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист;
Євгенія Зубаль, вчитель англійської мови; спеціаліст вищої категорії;
Ірина Федоришина, вчитель фізики, спеціаліст першої категорії;
Віта Тарабузан, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.
Показові уроки також провели і заступники директора з навчально-виховної роботи гімназії, які показали, що вони не тільки умілі адміністратори, але й відмінні педагоги.
Всі уроки проведено на належному методичному рівні з використанням особистісно-зорієнтованих технологій, інноваційних форм та методів залучення учнів до роботи на уроці.
У калейдоскопі заходів методичної роботи учасники поділилися на 4 групи:
І група відвідала засідання творчої групи «Джерельце» з проблеми «Використання особистісно-орієнтованих технологій у навчально-виховному процесі», керівником якої є Галина Кельман, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист;
ІІ група – засідання творчої групи «Еверест»з проблеми «Впровадження проектних технологій». Керівник Людмила Цуркан, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист;
ІІІ група – засідання творчої групи «Досвід» з проблеми «Виявлення, вивчення, узагальнення перспективного педагогічного досвіду вчителів гімназії», керівником якої є Тетяна Беженар, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист;
ІV група – засідання творчої групи «Пошук» з проблеми: «Творче використання інтерактивних технологій з метою ефективного впливу на розвиток та саморозвиток особистості учня». Керівник Анастасія Видиш, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
У мозаїці виховних заходів учасники мали змогу відвідати позакласний захід з фізичної культури, інтегрований з українською мовою з теми «Спортивна лексика», який вміло провів молодий педагог Олег Степаненко.
У вигляді емоційного розвантаження для учасників семінару-практикуму психологом гімназії Майєю Продан проведено тренінгове заняття «Усвідомлення свого «Я»».
А завершив мозаїку виступ фольклорного колективу, який артистично презентував всім присутнім «Молодіжні гуляння на Зелені свята». Керівники Галина Яковенко, вчитель українознавства та Віктор Кремінський, вчитель музики.
На засіданні круглого столу активно відбувалося обговорення проблеми семінару-практикуму. На завершення роботи були підбиті підсумки та прийняті методичні рекомендації семінару-практикуму заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів району. У вироблених та розповсюджених рекомендаціях зазначено, що у 2012-2013 навчальному році потрібно поновити банк даних передового досвіду вчителів району, здійснити моніторинг професійної компетентності та рівня готовності педагогів до впровадження інноваційних прийомів і методів навчання та виховання.
Семінар підготовлено та проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні.
То ж теоретично всі заступники директорів шкіл району поповнили знання, побачили результати роботи педагогів Романковецької гімназії, і тепер по-новому організують навчально-виховний процес у своїх педагогічних колективах. Адже освіта нинішнього покоління дійсно вимагає якісного реформування, ґрунтовної підготовки молоді до самостійного осмисленого життя.

На Сокирянщині відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи
На Сокирянщині відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи
На Сокирянщині відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше