» » » «Ветерани війни заслуговують на велику пошану»
Інформація
  • Переглядів: 954
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-05-2012, 19:05
7-05-2012, 19:05

«Ветерани війни заслуговують на велику пошану»

Категорія: Навігація / Новини

Відзначив сьогодні Михайло Бауер на апаратній нараді під час розгляду питання «Про заходи Головного управління освіти і науки щодо відзначення Дня Перемоги».
«Нам необхідно зробити все можливе для того, щоб молоде покоління пам’ятало про відвагу та бойові подвиги колишніх фронтовиків.
Завдяки яким, ми можемо спокійно та впевнено жити, працювати, виховувати та навчати дітей», – наголосив начальник Головного управління освіти і науки.
Відповідно до плану роботи, вшанування ветеранів-освітян відбудеться 8 травня 2012 року за участю начальника Головного управління освіти і науки М.Й.Бауера, голови Чернівецького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Володимира Дудчака та директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорія Біляніна.
На порядку денному розглядалося питання «Про планові показники щодо оздоровлення та відпочинку школярів області та фінансове забезпечення підвідомчих оздоровчих закладів, звіт директорів підвідомчих таборів про хід підготовки до початку роботи під час оздоровчого сезону 2012 року», доповідала головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Емілія Бабин.
У контексті даного питання керівник освітньої галузі краю підкреслив, що: «Табори: «Буковинка», «Перлина гір» та «Лунка», повинні бути якісно підготовлені до літнього оздоровчого періоду 2012 року. Здоров’я дітей – це перше і основне про що має пам’ятати кожна доросла людина і, безпосередньо, ті люди які несуть відповідальність за життя дітей. Я неодноразово стверджував, що старший вихователь має бути висококваліфікованим фахівцем, хорошим психологом та організатором виховного процесу під час табірної зміни. Хотілося б, щоб після перебування дітей у таборі, у них залишились тільки приємні та щасливі спогади, багато нових друзів та хороших наставників. Де б ми не були, в яких ситуаціях, ми завжди повинні показувати позитивний приклад дітям, адже вони наслідують нас.
Хочу закцентувати вашу увагу на тому, що всі спальні корпуси, харчоблоки, їдальні, кімнати гігієни необхідно, якщо є потреба, відремонтувати, привести у належний стан, а також поприбрати прилеглі до таборів території».
Під час апаратної наради Михайло Бауер зауважив: «Сьогодні важливим питанням є набір контингенту дітей до «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей з сільської місцевості». Це заклад, який має стати найкращим навчальним закладом такого типу в Україні. В ньому повинна навчатися талановита молодь з сіл, а викладати – висококваліфіковані вчителі. Ми створюємо найкращі умови для навчання та проживання дітей: кімнати на європейський лад, якісні знання та хороше виховання.
До вирішення цього питання повинні долучитися методисти Інституту післядипломної педагогічної освіти, які, власне, і будуть здійснювати відбір дітей до ліцею та їх навчання.
Також у ході наради розглядалося питання «Про розподіл професійної підготовки кваліфікованих робітників в ПТНЗ області методистами навчально-методичного центру професійно-технічного навчання згідно посадових обов’язків», доповідав директор Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Олександр Купчик.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (25)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше