» » » У селі Червона Діброва Глибоцького району відкрито дошкільну групу
Інформація
  • Переглядів: 1474
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-05-2012, 12:19
4-05-2012, 12:19

У селі Червона Діброва Глибоцького району відкрито дошкільну групу

Категорія: Навігація / Новини

Вчора, 3 травня 2012 року, в с.Червона Діброва Глибоцького району було відкрито дошкільну групу в нещодавно реорганізованому навчально-виховному комплексі.
Така подія – це приклад спільної співпраці місцевої, районної та обласної влади. Радість відкриття нового навчально-виховного комплексу разом з учнями та педагогами Червонодібровської загальноосвітньої школи розділили: голова Глибоцької РДА М.Г.Загарюк, голова районної ради В.М.Ротар, начальник управління освіти Глибоцької РДА В.Г.Швець, депутат обласної ради І.В.Шкробанець, депутат районної ради Г.І.Поклітар, сільський голова Крохмаль Д.І.Приємно, що нову будівлю освятив та благословив отець Георгій, священник місцевого храму.
У Глибоцькому районі приділяється особлива увага забезпеченню рівного доступу до освіти вже в дошкільному віці, створюються належні умови для функціонування, збереження та розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Покращується матеріально-технічна база, навчально-методичне забезпечення, харчування дітей.
Розширення дошкільних навчальних закладів, відкриття НВК - це ще один крок на шляху вирішення проблеми охоплення дітей дошкільного віку відповідною освітою. Сьогодні малеча отримує право на повноцінне щасливе дитинство. Саме у цих стінах у малечі з'являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі, які допоможуть дітям пізнати цей світ. Адже дошкільна освіта надзвичайно важлива – тут малечу навчать писати, читати, рахувати. У перший клас діти підуть добре підготовленими.
Робота з дітьми дуже відповідальна і вимагає від педагогів багато сил, терпіння, пильності і уважності, а головне – любові. Кожну дитину потрібно розуміти і сприймати такою, якою вона є.

У селі Червона Діброва Глибоцького району відкрито дошкільну групу
У селі Червона Діброва Глибоцького району відкрито дошкільну групу
У селі Червона Діброва Глибоцького району відкрито дошкільну групу
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2020 (89)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше