• Дата: 28-04-2012, 12:20
28-04-2012, 12:20

Медалісти IV Спортивних ігор школярів України з легкої ателтики

Категорія: Навігація / Новини

24-27 квітні 2012 року в місті Ялті проходили ІУ Спортивні ігри школярів України з легкої атлетики. До складу збірної команди буковинських школярів ввійшли учні Кіцманської, Сторожинецької, Хотинської та Новоселицької дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області.
Чотири медалі здобули легкоатлети для свого краю. В перший день змагань на дистанції 1500 метрів золоту медаль виборола кіцманчанка Марина Царик (тренери Романюк В.В.,Тищук Д.І.). Вона виграла свою коронну дистанцію з результатом 4.36.52 сек. Серед юнаків в змаганнях з бігу на 1500 метрів вихованець Хотинської ДЮСШ Корчак Максим (тренер Павлюка І.Г. ) з часом 4.08.13 посів друге призове місце.
27 квітня, виступаючи в фіналі бігу на 800 метрів, Царик Марина виграла другу золоту медаль, подолавши дистанцію з результатом 2.16.28 сек. та випередивши срібну медалістку Статкевич Інну з Київської області на 1.5 сек.
Корчак Максим пробіг складну легкоатлетичну дисципліну 2000 метрів з перешкодами з третім результатом 6.14.81 сек. і приніс в скарбничку області бронзову нагороду.
Попереду у буковинських школярів останній вид ІУ Спортивних ігор школярів України — змагання з веслування на байдарках та каное, які відбудуться 10-13 травня 2012 року м. Дніпропетровську. Чернівецьку область на цих змаганнях будуть представляти учні-спортсмени з м.Новодністровська.скачать dle 10.4фильмы бесплатно