» » » Визначено кращого помічника вихователя дошкільного закладу
Інформація
  • Переглядів: 3728
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-04-2012, 10:54
28-04-2012, 10:54

Визначено кращого помічника вихователя дошкільного закладу

Категорія: Навігація / Новини

19 квітня у Чернівецькому дошкільному навчальному закладі № 44 вперше проведено професійний конкурс серед помічників вихователів, в якому взяли участь 15 учасниць.
Кожна учасниця представила свою візитну картку "Здрастуйте, це - я". Дивовижну майстерність в оформленні страви кожна з них продемонструвала під час виконання конкурсного змагання «Господарочка».
Глядачі конкурсу отримали задоволення від проявленої творчості та фантазії, дотепного гумору та вишуканої оригінальності під час презентації робочого одягу помічника вихователя.
Під час виконання конкурсного змагання «Умілі руки не знають суму» конкурсантки проявили свої художньо-естетичні здібності у виготовленні цікавих поробок з різноманітного матеріалу.
Конкурсне завдання "Увага! СЕС!" довів всім присутнім високий рівень теоретичних знань та професіоналізму помічників вихователів щодо виконання ними своїх посадових функцій.
Найвидовищним виявився конкурс - домашнє завдання "Помічник вихователя-артист", в якому розкрилися справжні таланти учасниць. Зал глядачів то завмирав від переживань, то вибухав від оплесків, то плакав від розчулення.
Після завершення конкурсу всі учасниці отримали квіти від батьків, пам'ятні подарунки від профспілки та дипломи зі стрічками від адміністрації закладу. Кожна з них стала найкращою в своїй номінації. А призові місця розподілились таким чином: І місце виборола помічник вихователя старшої групи №2 Андрійчишена Наталія, ІІ місце - Герасимчук Надія, підмінний помічник вихователя, ІІІ місце розділили між собою Сандуляк Марія та Гермак Марина, помічники вихователів молодшої групи № 11 та переддошкільної групи №8.


Визначено кращого помічника вихователя  дошкільного закладу
Визначено кращого помічника вихователя  дошкільного закладу
Визначено кращого помічника вихователя  дошкільного закладу

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (11)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше