» » » Освіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення держави
Інформація
  • Переглядів: 1821
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-04-2012, 15:36
27-04-2012, 15:36

Освіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення держави

Категорія: Навігація / Новини

27 квітня у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся семінар-презентація науково-педегогічного проекту «Інтелект України». З привітальним словом до учасників семінару звернулася заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи С.І.Прінько привітала присутніх від імені начальника ГУОН ОДА Михайла Йозефовича Бауера та зазначила, що: «Головне управління освіти і науки Чернівецької ОДА підтримує даний проект. В епоху розбудови інформаційного суспільства, у якому основним капіталом і головним ресурсом економіки стають знання, освіта стає не тільки провідною умовою самореалізації та самоактуалізації особистості, збагаченням її творчого потенціалу, але й найважливішим фактором соціально-економічного та духовного піднесення держави, забезпечення її конкурентоспроможності на світовій арені».
У презентації-семінарі взяли участь: Т.С.Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи ІППО Чернівецької області, директори, заступники директорів з початкової освіти, вчителі початкових класів навчальних закладів Чернівецької області; наукові співробітники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (м.Київ), Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковориди; педагогічні працівники Харківської гімназії №169.
З науково-інформаційним повідомленням «Науково-педагогічний проект «Інтелект України: теорія, методика та практика» виступили – І.В.Гавриш, науковий керівник проекту, доктор педагогічних наук, професор ХНПУ ім.Г.Сковороди; Л.М.Булахова, заступник директора з НВР гімназії №169, учитель вищої категорії, учитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Початкова школа ХХІ ст.», заступник керівника проекту з якості початкової освіти; Г.О.Жук, учитель проектного класу Харківської гімназії №169, учитель вищої категорії, учитель-методист.
Підсумовуючи результати семінару перед учасниками виступили: С.В.Киреленко, науковий консультант проекту, Кандидат педагогічних наук, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експерементальної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти; І.В.Гавриш, науковий керівник проекту, доктор педагогічних наук, професор ХНПУ ім. Г.Сковороди.
Освіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державиОсвіта як найважливіший фактор соціально-економічного та духовного піднесення державискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше