Інформація
  • Переглядів: 2149
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-04-2012, 18:30
26-04-2012, 18:30

Корпус Миру США в Україні

Категорія: Навігація / Новини

26 квітня відбулася зустріч заступника начальника Головного управління освіти і науки Любові Тарангул з представником Корпусу Миру США в Україні, директором проекту «Освіта» Тамарою Придатко.
Корпус Миру почав налагоджувати партнерські зв’язки з українським урядом та приватними організаціями у травні 1992 року. З того часу волонтери Корпусу Миру тісно співпрацюють з українськими колегами в школах, коледжах, університетах, бізнес-центрах, громадських організаціях та місцевих органах виконавчої влади в усіх регіонах України.
Як повідомила Тамара Придатко, Корпус Миру розвиває свою діяльність у трьох напрямах: викладання англійської мови, як іноземної; розвиток громад та розвиток молоді: «Ми прагнемо розвивати плідну співпрацю з українськими навчальними закладами та організаціями, які бажають оволодіти новими методами навчання та роботи. В межах проекту волонтери заохочують дітей до активної участі в навчальному процесі та позашкільних заходах для набуття практичних навичок володіння англійською мовою, використання її як засобу в здобутті подальшої освіти».
Важливо, що волонтери працюють на безоплатній основі, тобто навчальний заклад )чи то організація) не виплачує заробітну плату. Вони перебувають на повному утриманніКорпусу Миру, який несе всі витрати, але вимагає, щоб волонтери мали постійне місце роботи і сприймалися як повноправні члени викладацьких колективів шкіл та інших навчальних закладів. Кожен волонтер повинен мати навантаження щонайменше 18 годин викладання на тиждень в межах навчальної програми. Окрім своїх первинних службових завдань в Україні, волонтери постійно залучаються до здійснення додаткових заходів у школах, де вони викладають, та в місцевих громадах, де вони живуть. Додаткові проекти, втілювані в життя волонтерами, охоплюють дуже широкий спектр діяльності і включають, зокрема: організацію літніх таборів відпочинку для молоді,організацію вивчення англійської мовина курсах для дорослих, організацію і реалізацію програм виховання у питаннях лідерства та громадянських прав і обов’язків, організація бібліотек та ресурсних центрів.
Всі волонтери протягом перших трьох місяців перебування в Україні інтенсивно вивчають українську або російську мови та українську культуру, проходять курс професійної адаптації. Після цього вони направляються на роботу у навчальні заклади, де вони працюватимуть упродовж двох років.
Станом на сьогодні, в Буковинських навчальних закладах перебувають 9 волонтерів зі Сполучених Штатів Америки, які викладають англійську мову.

Корпус Миру США в Україні
[thumb]http:[/thumb]
Корпус Миру США в Україні
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше