» » » Відбувся І Всеукраїнський з’їзд учителів інформатики
Інформація
  • Переглядів: 1373
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-04-2012, 10:26
26-04-2012, 10:26

Відбувся І Всеукраїнський з’їзд учителів інформатики

Категорія: Навігація / Новини

24 квітня 2012 року у Київському міському будинку вчителя відбувся І Всеукраїнський з’їзд учителів інформатики. Під час з’їзду учителів інформатики, освітянам презентували новий проект навчальної програми з інформатики для 5-9-х класів.
У заході взяли участь делегати з усіх регіонів, а також запрошені представники Національної академії педагогічних наук, вищих навчальних закладів.
Делегатами І Всеукраїнського з’їзду учителів інформатики від Чернівецької області були:
Сергій Остапов, доктор фізико-математичних наук, професор ЧНУ імені Юрія Федьковича;
Ганна Скрипська, методист ІППОЧО;
Антонюк Вадим, викладач інформатики педагогічного коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича;
Тетяна Спориніна, вчитель інформатики Чернівецької гімназії №2;
Анатолій Бандалак, вчитель інформатики Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району Чернівецької області.
Проект навчальної програми з інформатики для 5-9-х класів став предметом гарячих дискусій.
З’їздом було прийнято рішення взяти за основу запропоновану навчальну програму з інформатики для 5-9-х класів. Робочій групі по розробці програми дано доручення доопрацювати програму з урахуванням висловлених пропозицій та рекомендувати її до затвердження колегією Міністерства після доопрацювання.
Виступаючи перед делегатами з’їзду заступник міністра Борис Жебровський зазначив: "Для всіх нас важливо не пропустити жодної розумної і конструктивної думки".
Окрім проекту навчальної програми з інформатики для 5-9-х класів на порядок денний роботи з’їзду були також винесені питання про хід реалізації Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «100 відсотків» на період до 2015 року, а також про впровадження навчального предмета «Інформатика» у початковій школі відповідно до нової програми. Доповідачами виступили Наталія Морзе, проректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України; Тамара Пушкарьова, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та Олена Дубовик, начальник відділення науково-методичного забезпечення загальної середньої освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
За результатами обговорення інших питань порядку денного з’їзд ухвалив такі рішення:
-Звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням щодо фінансування з Державного бюджету заходів Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року у повному обсязі в межах видатків, передбачених Програмою.
-Направити до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту зауваження та пропозиції стосовно впровадження нових програм початкової школи в частині викладання інформатики у початкових класах.
-Звернутися до Міністерства охорони здоров’я з проханням внести зміни до Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу в частині облаштування кабінетів інформатики та визначення часових норм користування комп’ютерами учнями молодших класів.
Атмосфера з’їзду підтвердила необхідність відкритого обговорення надважливих для освіти питань. Запрошуємо вчителів інформатики області приймати активну участь в обговоренні на форумі професійного сайту http://informatic.org.ua

Відбувся І Всеукраїнський з’їзд учителів інформатики
Відбувся І Всеукраїнський з’їзд учителів інформатики
Відбувся І Всеукраїнський з’їзд учителів інформатики
Відбувся І Всеукраїнський з’їзд учителів інформатики
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше