» » » Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»
Інформація
  • Переглядів: 2828
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-04-2012, 15:54
21-04-2012, 15:54

Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 21 квітня 2012 року, в приміщенні Чернівецької ДЮСШ відбулося відкриття V Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я» на честь першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.
Цього річ участь у турнірі братимуть: гімнастки з Вінниці, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, представниці Київської СДЮШОР та ДЮСШ №25, учасниці Львівського спортивного клубу «Багіра». Вперше на буковинській землі виступатимуть юні гімнастки з далекої Австралії (м.Мельбрун) та представниці спортивних шкіл Молдови (м.Кишенів). і звичайно господарки змагань — спортсменки Чернівецької обласної ДЮСШ та Чернівецької обласної федерації художньої гімнастики.
З вітальними словами і найкращими побажаннями до учасниць та запрошених звернулися: перший космонавт незалежної України, Герой України, генерал-майор авіації — Леонід Костянтинович Каденюк, начальник інформаційно-аналітичного відділу Чернівецької обласної ради Валерій Михайлович Унгурян, заступник начальника Головного управління освіти і науки Любов Миколаївна Тарангул, директор Чернівецької ДЮСШ Віталій Володимирович Литвинчук.
Оцінювати виступи конкурсанток буде високоповажні судді на чолі з Людмилою Леопольдівною Бутковською.
Для гостей та запрошених показові номери приготували наймолодші вихованки відділення художньої гімнастики Чернівецької ДЮСШ.
Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»Відкрито V Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір’я»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше