» » » Призове місце студентів Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка на Всеукраїнському конкурсі «Різьбяр по дереву та бересту»
Інформація
  • Переглядів: 1161
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-04-2012, 17:48
12-04-2012, 17:48

Призове місце студентів Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка на Всеукраїнському конкурсі «Різьбяр по дереву та бересту»

Категорія: Навігація / Новини

З метою стимулювання розвитку художньої освіти. Виявлення найкращих студентів-різбярів. Що оволодівають професією на відділах «Художньої обробки дерева» в закладах професійно-технічної освіти України з 26 по 28 березня 2012 року було проведено конкурс фаховаї майстерності з професії «Різьбяр по дереву та бересту» ім. Й.П.Станька. Вже традиційно Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України проводить його на базі художнього професійно-технічного училища № 14 смт. Івано-Франкове у Львівській області.
Троє студентів Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка Роман Андрецуляк, Богдан Цицак та Василь Любківський під керівництвом викладача Марковського О.І. прийняли участь у цьому конкурсі. Приємно, що проектні роботи наших студентів ще по приїзді були відзначені як такі, що виконані на високому професійному рівні. Учасники конкурсу на стандартній заготовці тарілки з груші мали композиційно правильно заповнити орнаментальну площину в традиціях народного українського орнаменту, а далі – розкрити всю свою майстерність у різьблені. Згідно з умовами конкурсу, робота виконувалася 10 годин і оцінювалася досвідченими майстрами-педагогами. Всі учасники конкурсу показали зрослу майстерність. Високий професіоналізм. Знання технології матеріалів, законів композицій, тощо. В творчому змаганні брали участь 21 учасник.
Окрім теоретичного та практичного курсів, всім присутнім було запропоновано відвідування семінарів «Народне декоративне мистецтво Яворівщини» та «Новітні технології у виготовленні художніх виробів з дерева». Цікавими стали пізнавальні екскурсії історичною частиною Львова, відвідування музею Іоана Пінзеля та Львівської національної картинної галереї.
В результаті підведення підсумків та нагородження переможців, студент Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка Богдан Цицак зайняв почесне ІІІ місце і нагороджений дипломом «Найкращий різьбяр по дереву та бересту».
Потрібно зазначити, що такі конкурси вносять в творчу роботу викладачів та студентів новизну, мотивують та стимулюють до подальшого творіння. Вони допомагають проявити свій талант. Міцно утвердитися у вибраній професії.
За нагоди, хочеться звернутися до творчої молоді нашого краю. Ми чекаємо вас у стінах нашого коледжу і допоможемо вам оволодіти професійної майстерності, адже людина, яка вміє створити твір власними руками завжди цінувалася у суспільстві.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше