» » » БДМУ привіз із Києва золоту медаль та почесне звання “Лідер національної освіти”
Інформація
  • Переглядів: 1172
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-04-2012, 16:59
4-04-2012, 16:59

БДМУ привіз із Києва золоту медаль та почесне звання “Лідер національної освіти”

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

Буковинський державний медичний університет єдиний з усіх навчальних закладів Чернівецької області був представлений на XXI Міжнародній спеціалізованій виставці “Освіта та кар’єра–2012” та IX міжнародній виставці закордонних навчальних закладів “Освіта за кордоном”.
Упродовж кількох днів у Національному центрі ділового та культурного співробітництва “Український дім” діяли експозиції більше ніж 200 провідних навчальних закладів, освітніх агенцій, видавництв. Серед них – майже 80 вищих навчальних закладів з 20 регіонів України, з них більше 40 – національні. А ще у виставці взяли участь понад 58 закордонних навчальних закладів з Польщі, Швейцарії, Німеччини, Чехії, Великої Британії та інших країн. Варто зауважити, що на сьогодні ця виставка є наймасштабнішою освітянською виставкою в Україні, зорганізованою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Національною академією педагогічних наук України.
Програма виставки включала семінари, презентації, “круглі столи”, презентації на стендах – всього 30 заходів, на яких відбувалося обговорення питань розвитку співпраці закордонних та українських навчальних закладів, обмін студентами та викладачами. На стенді БДМУ була представлена інформація щодо можливостей здобуття освіти в університеті, його матеріально-технічну базу, спортивний та культурний відпочинок студентів, перспективи працевлаштування випускників, а також був презентований сервер дистанційного навчання БДМУ. Випускників загальноосвітніх навчальних закладів особливо зацікавила можливість дистанційної підготовки до складання зовнішнього незалежного тестування на “Інформаційному центрі абітурієнта БДМУ”.
На здобуття номінацій виставки було подано 155 конкурсних робіт, які представили вищі навчальні заклади України. Буковинський державний медичний університет був нагороджений Золотою медаллю за перемогу у номінації “Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи”, а за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації вищої освіти в Україні був удостоєний почесного звання “Лідер національної освіти”.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше